Черновецький розподілив повноваження між своїми заступниками

Голубченко займатиметься сферами ЖКГ, Басс - економікою та інвестиціями, розбудовувати Київ буде Валерій Міронов.

Мер Києва, голова Київської міської державної адміністрації Леонід Черновецький розподілив повноваження між собою, першим заступником голови і заступниками голів.

Про це йде мова у розпорядженні мера №165 від 26 березня.

Згідно розпорядженню, координувати роботу свого апарату, Головного управління (ГУ) внутрішнього фінансового контролю і аудиту і комунального підприємства (КП) "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" буде особисто Черновецький.

Він же, як і раніше, очолюватиме колегію КМДА, а також координуватиме її роботу.

Перший заступник голови Анатолій Голубченко займатиметься сферами житлово-комунального господарства, тарифною політикою і підготовкою до чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

В компетенції заступника голови Дениса Басса- економіка і інвестиції, фінанси, транспорт, парковки, комунальна власність, ритуальні послуги, зв’язки зі ЗМІ.

Заступник голови Валерій Миронов курирує сфери будівництва, архітектури і земельних відносин, а також займатиметься вирішенням проблеми інвесторів, що постраждали в афері групи будівельних компаній "Еліта-центр".

Заступник голови Віталій Журавськи, як і раніше, відповідатиме за культуру, освіту і спорт, а також релігію, заступник голови Бронислав Стичинський - за апарат Київміськадміністрації і внутрішню політику.

В компетенції в.о. заступника голови Ігоря Добруцького - реклама, парки культури і відпочинку, екологія, зоопарк; в.о. заступника глави Віктора Сівця - підприємництво і впорядкування; в.о. заступника голови Алли Шлапак - медицина і соціальна сфера.

Нагадаємо, з 24 березня Черновецький скоротив кількість своїх перших заступників голів з 4 до 1, а заступників голів - з 14 до 7.

Так свої посади залишили Ірена Кільчицька, Сергій Рудик, а перший заступник глави Київської міськдержадміністрації Євген Червоненко заявив, що йде в декретну відпустку по догляду за своїм сином. 

Читайте також:

Викрадення документів про приватизацію називають спробою приховати гріхи Черновецького

Перший заступник мера Червоненко пішов у декрет

Заступник Черновецького звільнився через радянські пам'ятники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: