Черновецький розповів на весь світ, що не божевільний

Мер Києва дав інтерв'ю міжнародному виданню International Herald Tribune, в якому запевнив, що не вживає наркотики, а люди його просто не розуміють.

Мер Києва Леонід Черновецький відкинув звинувачення у тому, що зловживає алкоголем або вживає наркотики.

Про це він заявив в інтерв'ю впливовому часопису International Herald Tribune, яке є міжнародним виданням New York Times.

Часопис навів кілька прикладів ексцентричної поведінки пана Черновецького, серед яких заняття спортом перед телекамерами, прес-конференція у плавках, пропозиція продати свої поцілунки через лотерею, а також випуск платівки, де він сам виконує свої улюблені пісні.

Черновецький сказав, що він є популярним мером, і що його просто не розуміють.

В інтерв'ю виданню мер Києва сказав, що всі хочуть, щоб він пішов з посади, окрім тих, хто його обирав.

"Мої виборці - це звичайні люди, і я промовляю до них простою мовою, мовою звичайних людей - хоча звичайно я не є простою людиною," - сказав Черновецький.

Він розповів, що його завжди називали божевільним, втім він наголосив, що ті, хто його так називає самі божевільні, бо не розуміють, що майбутнє належить нестандартним відкритим людям. Свого часу навіть лікарі припускали, що він можливо є психічно хворим.

Кореспондент, який брав інтерв'ю в офісі мера каже, що пан Черновецький здавався дещо "відключеним".

Впродовж майже усієї розмови, яка тривала 45 хвилин, він практично жодного разу не подивився на кореспондента, який ставив запитання, і переважно дивився у підлогу. Втім він відкинув звинувачення, що зловживає алкоголем чи вживає наркотики.

Леонід Черновецький сказав, що не залишить політику: "Я не божевільний. Тиск на мене - ось це справжнє божевілля."

Наприкінці інтерв'ю мер навіть дав пораду кореспонденту International Herald Tribune. Він сказав, що для того, щоб волосся не випадало, потрібно щодня після душу агресивно витирати його рушником.

Видання твердить, що політика в Україні вже давно стала таким собі шоу, адже через суперечки між президентом та його опонентами в країні і надалі немає міністрів фінансів та закордонних справ.

Спроможність Леоніда Черновецького триматися на місці є яскравим прикладом розладу в політичній культурі після Помаранчевої революції, внаслідок якої до влади прийшов про-західний уряд, в якому, веде далі часопис, розчарувалися люди.

International Herald Tribune твердить, що пана Черновецького багато хто називає проблемою, але політичні лідери не можуть припинити свої суперечки, щоб домовитись, що з ним далі робити.

Видання висловлює думку, що президент Віктор Ющенко, прем'єр Юлія Тимошенко та лідер опозиції Віктор Янукович побоюються, що якщо через імпічмент Черновецький таки буде змушений піти, на його посаді може опинитись людина, яка не влаштує жоден із суперницьких таборів.

Тобто, президент не хоче, щоб це була людина Тимошенко чи Януковича; Янукович - щоб це була людина Тимошенко чи Ющенка і так далі.

Часопис нагадує, що перевибори мера у Києві уже відбувались у 2008 з ініціативи Тимошенко, але оскільки його опоненти не змогли об'єднатись, він знову переміг.

Читайте також:

ПР не виключає співпраці з Черновецьким

Черновецький написав книгу про себе та бандитські розборки

Черновецький не піде в президенти, бо українці його не розуміють

Черновецький роздав півгектара землі під Батьківщиною-матір'ю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: