Черновецький розсилає киянам "смс-ки" з пропозицією робити грошові ставки

Столичний градоначальник знайшов новий спосіб для отримання грошей від жителів столиці.

СМС
ТСН.ua
Велика кількість киян отримала протягом останніх днів SMS-повідомлення із закликом зробити грошову ставку на одного з коней, який сьогодні, 7 лютого, бере участь у перегонах, влаштованих мером Києва Леонідом Черновецьким на столичному іподромі.

У повідомленні під заголовком "Поставь на удачу!" йшлося про те, що ставку слід робити за коротким номером 435. У разі виграшу щасливчику обіцялося приз у вигляді 100 тисяч доларів особисто від мера, але при цьому розмір ставки не уточнювався. За ходом перегонів пропонувалося слідкувати у прямому ефірі ТРК "Київ".

В кінці повідомлення автор "смс-ки" також спробував розвіяти всі можливі сумніви, написавши "Все по-честному!"

Наводимо повний текст повідомлення:

"Поставь на удачу! 7.02.09 в 12.00 прямой эфир ТРК "Киев" с ипподрома. Ставка по номеру 435. Приз 100000 у.е. от мера Киева Леонида Черновецкого. Все по-честному!"

Нагадаємо, на днях мер Києва Леонід Черновецький повідомив, що в суботу, 7 лютого буде проведена "богоугодна справа" — кінні перегони на столичному іподромі. Він стверджував, що цей захід організовується для "тварин і населення Києва, в основному інвалідів та пенсіонерів".

Крім того Черновецький обіцяв особисто взяти участь у перегонах на одному з коней. На перегонах він планував заробити біля 10 мільйонів гривень.

Також вчора, 6 лютого, лікарі столичних лікарень заявили, що їм "рекомендують" прийти на перегони.

Зокрема, як повідомив заступник головного лікаря однієї з лікарень, “з району нам повідомили, що в суботу ми маємо забезпечити присутність 10-15 працівників на іподромі, де відбудуться кінні перегони за участі мера, рекомендовано купити вхідний квиток, а також було сказано, що бажано зробити ставки”. Він зауважив, що з великими труднощами, але піти на шоу погодилось декілька співробітників.

Керівник іншої лікарні, на запитання, чи отримав він таку рознарядку, зауважив: “На жаль, це діагноз, більше додати нічого не можу”.

Читайте також:

Черновецький особисто візьме участь у кінних перегонах

Лікарям "рекомендують" прийти повболівати за Черновецького

Черновецький випускає "душевний" сольник "Попурі 80-х"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: