Черновецький серед зими купить газонокосарки на 10 млн гривень

При цьому значні кошти планується зняти з інших важливих для міста напрямів.

Незважаючи на кризу і мороз, мер Києва Леонід Черновецький планує купити газонокосарки і витратити на це 10 млн грн. Про це заявив один з лідерів Блоку Кличка Дмитро Андрієвський, коментуючи пропозиції з коректування Програми соціально-економічного розвитку Києва на 2009 рік.

За інформацією політика, відповідне розпорядження вже підготували підлеглі мера.

"При цьому значні кошти планується зняти з інших важливих для міста напрямів. Наприклад, більше 8 млн гривень - з капіталовкладень у Дарницьке лісопаркове господарство, а саме - з будівництва пожежного депо і двох лісових меж", - наголосив Андрієвський.

Крім того, за словами депутата, 800 тисяч гривень знімається з реконструкції парку "Юність", 700 тисяч - з реконструкції парків біля кінотеатру "Тампере", а 875,6 тисяч гривень - скверу по вулиці Мартиросяна.

"Ці кошти перерозподіляються "у зв'язку з неможливістю їх освоєння". Виникає питання - чому за 10 місяців року не були проведені відповідні роботи з реконструкції та впорядкування зелених зон? І чому серед зими покупка газонокосарок або іншої спеціальної техніки для догляду за об'єктами зеленого господарства стала актуальнішою, ніж будівництво пожежного депо?", - підкреслив Андрієвський.

За його словами, ці неосвоєні кошти можна було б направити на інші потреби: "Замість того щоб пропонувати масові скорочення працівників сфери освіти і культури, Головне фінансове управління могло б направити неосвоєні кошти на потреби бюджетників. Це поліпшило б ситуацію в Києві значно ефективніше, ніж нові газонокосарки".

Читайте також:

Київрада попросила Черновецького стати мером Львова чи Дніпропетровська

Черновецький ставить у Києві кіоски з хот-догами

Черновецький дозволив торгувати гробами на вході в лікарню

Черновецький роздав бідним киянам вазелін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: