Черновецький щось вигадає, щоб довести свою "нормальність"

Огляд у психотерапевта голова Києва Леонід Черновецький вже мав проходити, коли влаштовувався на роботу в мерію.

Мер Києва Леонід Черновецький планує довести городянам, що він осудний і може обіймати свою посаду.

"Зрозуміло, що жодних довідок мер приносити не буде. Коли в кінці 2007 року його звинувачували в тому, що він наркотики вживав, він всім показав, що це не так — пробігся по стадіону разом з журналістами і підтягся на турніку! Кажуть, що і цього разу вигадають щось схоже", - пише газета "Сегодня" з посиланням на джерело в міській адміністрації.

Сам Черновецький відмовляється від коментарів. "Всі ці звинувачення — це провокації, не гідні уваги розсудливих людей", - заявив радник мера з питань ЗМІ Казбек Бектурсунов. Він не коментує, чи можливий прихід мера на експертизу добровільно.

Як відомо, примусити мера пройти обстеження неможливо, оскільки він не проходить у кримінальній справі, в рамках якої можуть призначити таке примусове обстеження.

Водночас, як повідомив перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко, огляд у психотерапевта градоначальник мав проходити, коли влаштовувався на роботу в мерію.

"Кожен держслужбовець повинен обстежуватися у всіх лікарів, у тому числі і у психіатра. Всі вони дають висновки. І я проходив, і мені давали висновки. Я не знаю, як приймався мер Києва. Напевно, обов'язково проходив", - зазначив Голубченко.

Нагадаємо, тимчасова парламентська комісія з питань розслідування діяльності київської влади одностайно призначила провести Черновецькому психіатричну експертизу.

За словами депутатів, це на користь самого ж мера, який таким чином зможе припинити плітки на свою адресу (серед киян ходять чутки, що Черновецький несповна розуму).

Читайте також:

Черновецький випускає "душевний" сольник "Попурі 80-х"

Черновецький поскаржився, що сусіди ненавидять його і Яшу

Черновецький: мене хочуть спровокувати

За бій з Кличком Черновецький пообіцяв бабусям пиріжки та каву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: