Черновецький скасував підвищення всіх комунальних тарифів

В березні кияни отримають квитанції на оплату тарифів ЖКГ за лютий зі старими тарифами.

Київська міська державна адміністрація скасувала підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення і на комунальні послуги для юридичних осіб.

Про це повідомив начальник Головного управління цінової політики Київміськадміністрації Василь Яструбінський. За його словами, міськадміністрація підписала 2 розпорядження, що скасовують підвищення вказаних тарифів.

Зокрема, розпорядженням №229 адміністрація відмінила свої розпорядження №95, 96 і 97 від 30 січня про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення з 1 лютого. Другим розпорядженням №230 адміністрація відмінила свої розпорядження №33, 127 і 128 про підвищення тарифів ЖКГ для юридичних осіб.

Також адміністрація відновила дію всіх вказаних тарифів, які були в Києві до підвищення.

За словами Яструбінського, підставою для скасування підвищення тарифів послужили відповідні протести прокуратури Києва, відміна президентом Віктором Ющенком підвищення тарифів для юридичних осіб, призупинення дії розпоряджень адміністрації Шевченківським районним судом і протести профспілкових організацій.

Яструбінський відзначив, що в березні городяни отримають квитанції на оплату тарифів ЖКГ за лютий із старими тарифами.

Раніше Київміськадміністрація підвищила тарифи на опалювання, холодну, гарячу воду і водовідвід для населення на 48,1-109,5% з 1 лютого, при цьому зберігши на колишньому рівні дані тарифи для малозабезпечених городян.

Також адміністрація встановила квартплату окремо для кожного з більше 10 тисяч багатоповерхових будинків і розпочала її поетапне підвищення.

Зазначимо, 4 березня Віктор Ющенко жорстко розкритикував роботу київської влади, назвавши Київ "театром абсурду". Він висловив невдоволення тарифними рішеннями команди Черновецького, соціальною та економічною напругою в місті та тим, що чинний столичний мер став героєм анекдотів.

Читайте також:

СП: незаконні тарифи та збори в Києві будуть скасовані

Прокуратура Києва опротестувала "одіозні рішення" Черновецького

Черновецький введе податки на кондиціонери, салюти і холостяків

КМДА все одно зробить медицину платною. Лише назве це по-іншому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: