Черновецький тисне на ТРК "Київ"?

Колишній керівник телерадіокомпанії «Київ» Дмитро Харитонов заявляє, що 15 топ-менеджерів ТРК написали заяви про звільнення.


Про це Дмитро Харитонов повідомив учора на прес-конференції в УНІАН. 

"Ми прийшли на зруйноване комунальне підприємство, провели його реструктуризацію, розробили нову сітку віщання, яку планувалося запустити у вересні, провели переговори з дистрибуторами в Росії і в Україні, і нам був запропонований хороший продукт за невеликі гроші. За останні три місяці канал вийшов на 8-е місце в Києві", - сказав Дмитро Харитонов. 

За його словами, погоджуючись на посаду директора ТРК "Київ", він одержав фінансові гарантії для залучення відомих ведучих і менеджерів на канал, гарантії невтручання акціонера в інформаційну політику, а також гарантії на одноосібну кадрову політику. Проте, ці гарантії не дотримувалися. 

Харитонов заявив, що до його приходу на канал ТРК "Київ" була "кримінальним підприємством". За його словами, це з`ясувалося в результаті аудиту компанії, який проводили фахівці з мерії. "Були відсутні документи на вихід програм до ефіру, а коли відсутні документи, неможливо відстежити грошові потоки і авторські права. Рекламні розцінки встановлювалися на рівні, який нижче за собівартість. У ефір виходили двадцяти- і сорокахвилинні програми без вказівки, що вони розміщуються на умовах реклами – а, значить, без сплати податку на рекламу. Телевізійна техніка була не застрахована", - уточнив він. 

За його словами, після цього аудиту з мерії надійшло розпорядження звільнити одного з керівників каналу Микиту Бельського, якого нещодавно на прохання мера Києва Леоніда Черновецького відновили на посаді президента ТРК. 


"У телебаченні так не грають. 2 липня всі 15 менеджерів звільняються, а всі спроби уникнути гучного скандалу проваляться", - сказав Дмитро Харитонов. 

Він також припустив, що у вересні канал буде приватним. 

Харитонов вважає, що команда Леоніда Черновецького намагалася використовувати новий менеджмент каналу для проведення оздоровлення підприємства, щоб надалі продати його інвесторові. 

Водночас екс-керівник каналу не виключив, що приватизація може затягнутися через судові позови. 

Харитонов також вважає, що будь-який майбутній власник каналу декілька років потому може стати заручником діяльності попереднього керівництва ТРК. "Штрафні санкції за порушення авторського права тільки за 2006 рік склали 1 мільйон доларів. Фільми з відомими акторами транслювалися на весь світ без захисного коду", - уточнив він. 

Раніше, 14 червня 2007 року, Київська міська рада ухвалила рішення про створення медіа-холдингу комунальних засобів масової інформації. Згідно з рішенням, планується реорганізувати комунальні підприємства "Редакція газети "Хрещатик", "Редакція газети "Вечірній Київ", "Редакція газети "Українська столиця", "Телерадіокомпанія "Київ", "Радіостанція "Голос Києва" шляхом злиття в закрите акціонерне суспільство "Київський медіа-холдинг". Заплановано, що 51% акцій холдингу належатиме територіальній громаді Києва, а інші 49% буде віддано інвесторам, яких оберуть на конкурсних умовах. Рішення ухвалено з метою підвищити ефективність використання коштів міського бюджету. 

16 червня Київська міська державна адміністрація ухвалила рішення про зміну керівників ряду комунальних засобів масової інформації. Зокрема, Дмитра Джангірова, раніше редактора газети "Хрещатик", призначено виконувачем обов`язків директора ТРК "Київ". Дмитро Харитонов, що виконував обов`язки директора ТРК "Київ", написав заяву про звільнення. 

Керівником телеканалу "Київ" Харитонова було призначено в березні цього року. До цього виконував обов’язки директора ТРК "Київ" Микита Бельський, якому запропонували пост президента каналу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: