Черновецький відкрив пам’ятник Ґонґадзе

Сьогодні в українській столиці відкриють пам’ятник журналісту Георгію Ґонґадзе та журналістам, які загинули під час виконання службових обов’язків.

Церемонія відкриття відбудеться о 17:00 у сквері на перетині вул. Великої Васильківської, Тверської та Ковпака, поруч з музеєм Марії Заньковецької. Відкриє пам’ятник мер Києва Леонід Черновецький.

Георгій Ґонґадзе
УНІАН
Леся Ґонґадзе закликає не спекулювати іменем її сина
Натомість ані дружини, ані матері журналіста на церемонії не буде. Раніше родина Ґонґадзе не підтримала цю ідею. "Я категорично проти установки пам'ятників, назви вулиць ім'ям мого сина тоді, як досі не доведена до кінця справа (зі встановлення замовників вбивства журналіста – прим. ред.)", - заявляла Леся Ґонґадзе.

Нагадаємо, раніше міська влада обіцяла відкрити пам’ятник загиблим журналістам на День Незалежності (24 серпня), втім, у чиновників нічого не вийшло. Вони пояснювали це "неготовністю скульптурної композиції".

Як відомо, український журналіст Георгій Ґонґадзе зник в Києві 16 вересня 2000 року. У листопаді того ж року в лісі Київської області знайшли труп без голови, який, за висновками експертів, міг належати журналістові.

Генпрокуратура порушила кримінальну справу за фактом вбивства. Замовники вбивства досі не встановлені. Справу розслідує Генеральна прокуратура.


ВідеоЧерновецький відкрив пам’ятник Ґонґадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: