Черновецький відмінив пакетне надання ритуальних послуг

Раніше замовник не міг замовити окрему, необхідну йому послугу, а був змушений оплачувати повну вартість ритуального пакету.

Головне управління ритуальних послуг Київської міської державної адміністрації на вимогу київського міського відділення Антимонопольного комітету скасувало пакетне надання ритуальних послуг населенню.

Як повідомили в міськвідділі АМКУ, комітет виявив, що своїм наказом від 2 лютого управління ввело на підпорядкованих йому комунальних підприємствах Київський крематорій і Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування (СКПКБО) обслуговування населення пакетами базовий, стандартний, повний і повний +.

У ці пакети входило надання певного набору ритуальних послуг в залежності від вартості пакету.

Наприклад, в базовий пакет для Київського крематорію входили послуги з кремації тіла, надання автокатафалки, замовлення ритуального залу і вінків, надання урни для праху і написання тексту на ній.

Міськвідділ АМКУ вважає, що введенням такого пакетного обслуговування управління порушило антиконкурентне законодавство, оскільки замовник не міг замовити окрему, необхідну йому послугу, і був змушений оплачувати повну вартість пакета, до якого ця послуга входила.

Наприклад, при необхідності тільки надання йому послуги копання могили замовник змушений був оплачувати пакет, в який, окрім копання могили, входили також послуги транспортування труни, музичного супроводу, замовлення вінків.

На підставі результатів розслідування комітету, проведеного в червні-серпні, управління скасувало зазначений наказ.

Нагадаємо, що у вересні голова Київської міської державної адміністрації Леонід Черновецький затвердив нові тарифи на ритуальні послуги в столиці.

Читайте також:

Черновецький встановив монополію на всі ритуальні послуги в Києві

У Києві подешевшали похорон і послуги крематорію

КМДА майже вдвічі знизила тарифи на ритуальні послуги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: