Черновецький відродить в Києві тимурівський рух

Активісти будуть брати під опіку ветеранів Великої Вітчизняної війни, а в День Перемоги даруватимуть їм квіти.

Мер Києва Леонід Черновецький пропонує створити в Києві особливу атмосферу до святкування Дня Перемоги і відродити тимурівський рух.

Про це він заявив в ході засідання Координаційної ради з питань святкування 65-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.

Черновецкий, зокрема, відзначив: "Що стосується питань, які як би не програмні, але обов'язково будуть враховані нами при підготовці до свята. Ми хочемо створити в місті особливий клімат святкування, так, щоб ветерани війни відчули, що вони дійсно вшановані, і що влада Києва, країни відноситься до них так, як вони цього заслуговують. У кожній лікарні, в кожній квартирі, в будинках пристарілих ми обов'язково відвідаємо ветеранів. Цього дня ми відроджуємо тимурівський рух. У нас є вже практика по одному з районів Києва, і молоді люди візьмуть під опіку кожного ветерана, який в Києві потребує допомоги...".

За словами мера Києва, на вулицях столиці і в комунальному транспорті в День Перемоги ветеранам вручатимуть квіти.

Нагадаємо, це вже не перший випадок, коли київський градоначальник залучає столичну молодь до соціально-активних робіт.

Так під час сильних снігопадів минулої зими КМДА вирішила залучити студентів до розчищення снігу на території міста. Для цього було закуплено задіяно 900 резервних лопат і ломів із запасів Головного управління з питань надзвичайних ситуацій.

Читайте також:

Більше 80% киян вимагають від Черновецького піти у відставку

Черновецький побудує будинки для бідних на зараженій ртуттю землі

Черновецький побудує будинки для бідних на зараженій ртуттю землі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: