Черновецький вимагає від Тимошенко повернути 7,5 мільярда

Мер Києва відзвітував перед столичними депутатами про свої успіхи та проблеми. Чи не головною бідою столиці він назвав те, що уряд взяв занадто багато грошей зі столичного бюджету.

Мер Києва Леонід Черновецький звинуватив уряд у безпідставному вилученні грошей зі столичного бюджету.

Про це Черновецький заявив на сесії Київради під час звіту про свою роботу та перспективи розвитку столичного господарства.

Мер, зокрема, звинуватив уряд у тому, що цього року з київського бюджету до бюджету державного було "феноменально та безпідставно" вилучено 7,5 мільярда гривень.

За словами Черновецького, ці гроші мали піти на адресну допомогу всім категоріям пільговиків і матеріально незахищених киян, на компенсацію різниці в тарифах на комунальні послуги і на завершення будівництва стратегічно важливих столичних об`єктів.

Мер також розповів, що майже півроку тому його команда направила уряду звернення із закликом скасувати "це безпідставне вилучення коштів". Однак реакції на цей заклик досі не було. "Я відповідально заявляю, що готовий зробити все і не зупинюся доти, поки ці кошти не буде повернено до бюджету столиці", - наголосив Черновецький.

Крім того, він відзвітував про свої успіхи на посаді мера і закликав усіх об'єднатися в умовах кризи. "Я переконаний, що криза - це не час для роздумів, а час для мобілізації усіх сил. Ми повинні зробити все можливе, щоб місто розвивалося і надалі", - заявив Черновецький.

Серед своїх досягнень він виділив внесення "розумних змін в управління міста", створення центру зворотного зв'язку з киянами (колл-центру), та "механізм діалогу між владою і громадськими організаціями".

"Нам у найкоротші терміни вдалося збільшити бюджет у 5 разів - це феномен для України. Ми зробили все можливе, щоб потурбуватися про киян, яким необхідний соціальний захист - щомісячно виплачуємо матеріальну допомогу з міського бюджету", - також зауважив Черновецький.

Серед інших своїх соціальних досягнень мер назвав збереження 20% надбавки до зарплат медикам і вчителям, відкриття Центру серця, будівництво центру для онкохворих, а також збільшення показників будівництва соціального житла.

Крім того, Черновецький звернув увагу і на проблеми міста, зокрема на підвищення житлово-комунальних тарифів. "Криза поставила перед містом низку проблем - це недовиконання загального і спеціального фонду міського бюджету. На фоні падіння доходів йде різке зростання цін на енергоносії. Ми були змушені піти на перегляд тарифів, щоб уникнути відключення води і тепла. Але я ще раз хочу наголосити, що тарифи в Києві залишаються найнижчими", - додав голова КМДА.

Нагадаємо, 25 травня Черновецький відзначив першу річницю свого переобрання на посаду київського мера.

Протягом цього терміну мер неодноразово дивував киян своїми нововведеннями і намірами, зокрема новими тарифами на в'їзд на територію кладовищ та бажанням запровадити в місті платну медицину.

Звіт Черновецького перед депутатами став його першим публічним виступом після повернення з відпустки.

Читайте також:

Київських студентів вербуватимуть для Черновецького

Річниця переобрання Черновецького: підсумки

Бог сказав дружині Черновецького, що її чоловік врятує Україну

Тимошенко втратила надію скинути Черновецького

ВідеоЧерновецький вимагає 7,5 млрд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: