Черновецький вирішив "клонувати" комунальні підприємства

Чинний мер Києва Леонід Черновецький ініціює створення 36-го головного управління, яке фактично дублюватиме функції вже існуючих установ.

Промерська більшість у Київраді ініціює створення низки комунальних підприємств, які дублюватимуть функції вже існуючих.

Так, на порядку денному 27 листопада стоїть питання про створення КП "Київземводфонд", а також питання про створення Державного управління з охорони та експлуатації внутрішніх водоймищ Києва і земель водного фонду.

На думку депутатів опозиційної у Київраді фракції БЮТ, створення цього управління не має сенсу, оскільки його функції вже виконує одне з існуючих управлінь.

"Нове КП має забезпечувати реалізацію міської політики щодо розвитку інфраструктури річки Дніпро. Але ці функції вже виконує КП "Плесо", - наголосив депутат від БЮТ Денис Москаль.

За його словами, на створення нового КП потрібно 100 тисяч гривень з бюджету на статутний фонд підприємства. "І це у той час коли в бюджеті немає грошей на медицину, транспорт...", - зауважив Москаль.

Депутат також нагадав про звернення Кабінету міністрів в органи місцевої влади з ініціативою скоротити штати чиновників.

"Проте замість того, щоб виконувати прохання уряду, міський голова Києва Леонід Черновецький створює все нові і нові статті "чиновницьких" витрат для бюджету столиці", - сказав Москаль.

Нагадаємо, напередодні депутатський корпус Київради засідав до третьої години ночі. Засідання знову не обійшлося без скандалу – секретар Київради Олесь Довгий вигнав нардепа від НУ-НС Кирила Кулікова зі словами "Ганьба!".

Довгий це пояснив тим, що Куликов окрім нечітких звинувачень на адресу директора Київського зоопарку Світлани Берзіної про нібито її кримінальне минуле, не сформулював жодної конкретної пропозиції.

Читайте також:

Дірка в бюджеті Києва перевищила 6,5 мільярда

Довгий вигнав з Київради народного депутата Куликова

Черновецький заборонив приходити в Київраду без його запрошення

На Новий рік Черновецький звільнить з мерії усіх своїх родичів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: