Черновецький виставив на продаж 12 іноземних посольств

Через заплановану приватизацію будівель, виселення загрожує низці посольств і навіть представництву Єврокомісії.

Столична влада на чолі з мером Леонідом Черновецьким виставила на аукціон будівлі, в яких знаходяться іноземні посольства і консульства.

Як повідомила фракція БЮТ у міськраді, відповідні зміни були внесені до Програми приватизації комунального майна територіальної громади Києва на 2007-2010 роки на засіданні Київради.

За даними БЮТ, фактично під загрозою виселення опинилися посольства Франції, Австрії, Чехії, Туреччини, Хорватії, Вірменії, Киргизстану, Куби, Болгарії, Румунії, Єгипту і Алжиру. Також виставлені на продаж будівлі, які займає консульство Польщі і представництво Європейської комісії в Україні.

При цьому заступник керівника комісії Київради з питань власності, депутат від БЮТ Денис Москаль уточнив, що в даний час ці приміщення відносяться до комунальної власності. У випадку, якщо будівлі будуть продані на аукціоні, що передбачено рішенням Київради, нові власники отримають право поставити питання про виселення юридичних осіб, які ці приміщення займають, додав депутат.

За його словами, стурбованість проблемою можливого виселення іноземних представництв вже висловило Головне управління Служби безпеки України, оскільки продаж будівель, в яких вони знаходяться, може нашкодити іміджу України на міжнародному рівні.

Читайте також:

Київрада продала земельних ділянок на 20 млн гривень

90% киян не довіряють Черновецькому

БЮТ: Черновецький збирається віддати Ботанічний сад під забудову

Кличко погрожує повідривати вуха "хлоп'ятам Черновецького"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: