Черновецький: ВР хоче відправити мене в психушку. Я буду скаржитися в Ленінград

Мер Києва, пробіг 400 метрів, підтягнувся на перекладині, проплив у басейні і, стоячи у плавках, розповів про своє психічне здоров'я.

Леонід Черновецький в басейні
Кияни
Київський міський голова Леонід Черновецький продемонстрував журналістам свою гарну фізичну форму і заявив, що психічно здоровий.

Сьогодні вранці, 18 березня, на столичному стадіоні "Динамо" Черновецький пробіг 400 метрів, підтягнувся на турніку 15 разів і проплив 50 метрів у басейні.

Вийшовши з басейну, мер столиці також пограв м`язами перед журналістами і “групою підтримки” у складі близько 20 бабусь.

Після цього мер прямо в плавках зробив коротку заяву в залі для переодягання: "Буду коротким. Філософія моєї поведінки – хочу продемонструвати не лише киянам, а й усій Україні, що я фізично і психічно абсолютно здоровий".

Разом з тим, він звернув увагу на ввімкнутий у кімнаті телевізор, по якому демонструвалося засідання Верховної ради, і продовжив: "Хочу продемонструвати, що демократії в Україні загрожує фашизм, тоталітаризм. Подивіться на цих людей, вони мене сьогодні судять і хочуть, аби я все своє життя провів за ґратами у психічній лікарні".

Мер наголосив, що йому вже майже 60 років (Черновецький народився 25 листопада 1951 року), і заявив: "Я абсолютно здоровий, адекватний. Я логічно мислю, філософськи. Я кандидат наук, колишній проректор з науки Київського державного університету. Я блискуче володію собою, своєю мовою".

За його словами, сьогодні він бігав, підтягувався і плавав для того, "аби змити з України – моєї Батьківщини – весь бруд, який на неї виливають безвідповідальні політики, народні депутати України".

Черновецький сказав журналістам, що збирається найближчим часом заявити усьому світові про те, що відбувається в Україні з демократією.

"Сьогодні я звернуся до всіх послів усіх демократичних країн, не лише Європи, лідерів партій, президента України, прем`єр-міністра, Януковича, Литвина, Симоненка, інших видатних політичних діячів з тим, аби вони прокоментували весь жах того, що відбувається в Україні. Я звернуся також до мерів трьох найбільших міст Росії: Москви, Ленінграда, Самари. Я виступлю в приміщеннях їх парламенту перед їх народними депутатами. Я хочу, аби всі знали: на Україну насувається фашизм, тоталітаризм", - сказав мер Києва.

За його словами, сьогодні Україна йде до того, що будь-який політичний лідер, не лише мер, може бути підданий "принизливій процедурі, доведений до самогубства".

"Бо перебувати поряд з психічно хворими людьми неможливо жодного дня, жодної години, жодної хвилини", - заявив Черновецький.

Нагадаємо, нещодавно Тимчасова слідча комісія ВР з перевірки діяльності київської влади, призначила Черновецькому психіатричну експертизу.

Читайте також:

Психіатри: рішення про психічну експертизу Черновецького незаконне

ВР відправила Черновецького на психіатричну експертизу

Балога: Тимошенко уклала з Черновецьким "пакт про ненапад"

Черновецький та "ВІА Гра" на одній сцені

ВідеоЧерновецький про здоров'я

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: