Черновецький встановив монополію на всі ритуальні послуги в Києві

Комунальні підприємства не витримують конкуренції з приватними і зазнають збитків, тому міська влада вирішила доручити лише їм виготовлення ритуальної продукції.

Столична муніципальна газета “Хрещатик” опублікувала рішення Київської міської ради “Про питання діяльності ритуальної служби м. Києва”. Згідно з документом, рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Рішенням визначено, що надання ритуальних послуг "є виключною компетенцією комунальних підприємств і тільки надання окремих ритуальних послуг може здійснюватися суб’єктами господарювання інших форм власності за договорами, укладеними з ритуальною службою, на період роботи тимчасової контрольної комісії та визначення такого переліку встановити мораторій на підписання комунальними підприємствами будь-яких договорів з цих питань".

Як повідомлялося, рішення “Про питання діяльності ритуальної служби м. Києва” Київрада прийняла 18 червня. За нього проголосували 84 з 117 присутніх в залі депутатів.

Комісію з вивчення ситуації, яка склалась в сфері надання ритуальних послуг у Києві, якій надано повноваження для здійснення контролю за діяльністю ритуальної служби столиці, створено відповідно до розпорядження заступника Черновецького Олеся Довгого від 11 червня.

Комунальні підприємства з надання ритуальних послуг ("Підрядне спеціалізоване ремонтно-будівельне управління", Київське комунальне автотранспортне підприємство №2737, Комунальне підприємство з переробки нерудних будівельних матеріалів Головного управління ритуальних послуг КМДА) перебувають у скрутному матеріальному становищі, що пояснюється відсутністю замовлень від Спецкомбінату на виготовлення ритуальної продукції та надання послуг через надання переваги суб’єктам господарювання некомунальної форми власності шляхом укладання з ними відповідних договорів, йшлося у докементі.

Тому, на переконання столичних депутатів, встановлення мораторію на період роботи тимчасової комісії є необхідним заходом.

24 червня Антимонопольний комітет України заявив, що офіційно рекомендує Київській міській раді утриматися від введення в дію цього рішення.

Читайте також:

У Тимошенко просять Ющенка втрутитися в історію з тарифами

Черновецький обіцяє золото платникам за комунальні послуги

У Черновецького пропонують штрафувати киян за невчасну оплату комунпослуг

Київрада роздала землі в Пущі-Водиці та Кончі-Заспі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: