Черновецький встановив ціни на косметичні послуги для трупів

Одна зі столичних лікарень отримала тарифи на послуги бальзамування та інші немедичні послуги. Нові тарифи повинні набути чинності 1 вересня.

Олександрівська клінічна лікарня Києва отримала від столичної влади тарифи на немедичні послуги, серед яких бальзамування, підготовка та косметичні послуги для трупів.

Про це йдеться у проекті розпорядження, оприлюдненому Київською міською державною адміністрацією.

Згідно документу, після вступу в дію нових тарифів процедура підготовки тіла чоловічої статі для укладання у труну коштуватиме 138 грн, тоді як процедура підготовки тіла жіночої статі – 110,7 гривень. Прості косметичні послуги для трупа чоловічої статі оцінено у 130,80 гривень, такі ж для трупа жіночої статі – у 133 гривні. Процедура бальзамування після розтину трупа вагою до 90 кг коштуватиме 642,70 гривень, вагою понад 90 кг - 730,40 гривень. Бальзамування трупа без розтину вагою до 90 кг- 748,80 гривень, вагою понад 90 кг - 840,70 гривень.

Зберігання трупа у трупосховищі (холодильній камері на 6 місць) оцінено у 303,10 гривні.

Розпорядження може набути чинності вже з 1 вересня цього року після його реєстрації в Головному управлінні юстиції Києва та оприлюднення.

Нагадаємо, нещодавно київська влада монополізувала всі ритуальні послуги в столиці.

Надання ритуальних послуг було визнано виключною компетенцією комунальних підприємств міста. Це рішення було обґрунтоване тим, що столичні комунальні підприємства з надання ритуальних послуг ("Підрядне спеціалізоване ремонтно-будівельне управління", Київське комунальне автотранспортне підприємство №2737, Комунальне підприємство з переробки нерудних будівельних матеріалів Головного управління ритуальних послуг КМДА) перебувають у скрутному матеріальному становищі та не мають замовлень.

Читайте також:

Черновецький встановив монополію на всі ритуальні послуги в Києві

Черновецький знову поїхав у відпустку

Черновецький обіцяє золото платникам за комунальні послуги

БЮТ: дзвінки Черновецькому коштують 5 гривень за хвилину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: