Черновецький: я домовився з Луценком щодо Аделаджі

Сандея Аделаджу, звинуваченого у співзасновництві фінансової піраміди, захищают парафіяни, вкладники "Кінгз Кепітал" та мер столиці.

Главі МВС Луценку закидають виконання політичного замовлення та вимагають негайно зняти звинувачення з Сандея Аделаджі.

Троє вкладників "Кінгз Кепітал" від імені усіх ошуканих заявляють, що пастор ні при чім. Однак з’ясувалося, що один з них вклав у скандальну компанію лише 250 доларів, і це дрібничка, в порівнянні з іншими клієнтами.

Попри це, Сандея Аделаджу він захищає, неначе рідного.

Дещо пізніше вияснилося, що захисник, пан Федоров – лідер громадської організації, що неодноразово влаштовувала пікети в інтересах Аделаджі.

Керівники компанії "Кінгз Кепітал" одночасно – парафіяни "Посольства Божого". Зазначимо, що серед постраждалих найбільше адептів саме цього культу.

Нещодавно інші працівники компанії заявили, що Аделаджа брав безпосередню участь в управлінні фінансами "Кінгз Кепітал".

Михайло Попович, представник інтересів вкладників, пояснює , що пастора краще не чіпати, бо частина парафіян і чути не хочуть про можливу його вину в афері.

За свого духовного наставника слово перед Луценком замовив і київський мер.

"Пастор Сандей дуже порядна людина. Я зустрічався з Луценко, ми мали з ним дискусію з цього приводу, в нас немає ніяких непорозумінь".

Однак в МВС слова Черновецького спростовують. Кажуть, що звинувачення з Аделаджі ніхто не знімав, нігерійський пастор, як і раніше, перебуває на підписці про невиїзд. Не виїжджає він навіть на зустріч із журналістами.

Зазначимо, що Сандей Аделаджа братиме участь у програмі "ТСН-тиждень" в неділю, 29 березня. Початок о 19:30.

Читайте також:

Луценко стверджує, що має на Аделаджу відеокомпромат

Аделаджа не втече від Луценка за кордон

Черновецький захистить китайців і чорношкірих

Стосовно Аделаджі порушили кримінальну справу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: