Черновецький заборонив вантажівкам їздити по Києву. Через спеку

Своє рішення столична влада пояснює тим, що вантажівки через свою вагу псують перегріте асфальтове покриття.

Столична мерія заборонила рух великовагового транспорту (вагою понад 24 тони і навантаженням на вісь понад 7 тонн) всіма вулицями міста, в тому числі, визначеними для руху транзитного вантажного транспорту.

Своє рішення столична влада пояснює спекотною погодою - при високій температурі повітря асфальт нагрівається, що призводить до руйнування дорожнього покриття, при температурі +28 С виникає загроза утворення колійності, напливів та інших механічних деформацій від колісних навантажень при русі великовагового транспорту.

У мерії зазначають, що у минулому році внаслідок навантажень при русі великовагового транспорту на вулично-шляховій мережі міста, збитки склали близько 15 мільйонів гривень. Враховуючи спекотну погоду цього року, збитки можуть бути значно більшими.

За дотриманням відповідного обмеження стежитимуть наряди ДАІ. "Навіть численні штрафи, накладені на автоперевізників, які порушують заборону, не в змозі відшкодувати збитки, які несе київська громада у зв’язку з поновленням пошкодженого покриття", - підкреслюють у мерії міста.

Читайте також:

Леніна приберуть з центра Києва

У Києві встановлять фрагмент Берлінської стіни

Аферисти викрадають в Києві цілі будинки

Ющенко категорично проти урізання повноважень Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: