Черновецький закликав народ силою взяти Київраду

Столичний мер виступив перед своїми прихильниками та закликав їх захистити себе і свою команду.

Мер столиці Леонід Черновецький закликав своїх прихильників до силових дій в разі, якщо опозиція спробує відсторонити від посади секретаря Київради Олеся Довгого.

Про це голова Київської міськадміністрації сказав, виступаючи на мітингу, що відбувся на Хрещатику.

Перш за все, Черновецький сказав своїм прихильникам, що пишається Україною, "тому що сьогодні ми з вами тут для того, щоб я зміг захистити вас від свавілля, від корупції, від хабарів, приниження, яких ви щодня зазнаєте". Мер пообіцяв розібратися з тим, що відбувається у столичній міськраді.

"Шахраї намагаються зняти мого…, вашого майбутнього мера Києва Олеся Довгого, мого хрещеника, дуже доброго, гарного хлопчика, молоду людину, яка вже готова захищати вас. Ну, що сказати? Він - ваш син", - заявив Черновецький. Після цього він спитав людей, чи готові вони захистити свого "сина" Довгого, і отримав ствердну відповідь.

Голова КМДА, крім того, спитав, чи готові присутні "винести прямо із зали всіх негідників, які сьогодні створюватимуть йому проблему". Після цього Черновецький пообіцяв піти до сесійної зали Київради та передати депутатам, що якщо вони продовжуватимуть заважати здійснювати "реформи на користь людей", він пустить до зали засідань усіх, присутніх під мерією.

"Ви готові показати силу?", - звернувся він до мітингувальників і теж отримав позитивну відповідь. Після цього мер сказав присутнім: "Я вас дуже люблю. А ви мене?" і пішов до будівлі, пообіцявши повернутися.

Далі Черновецький зайшов у залу засідань Київради та заявив депутатам, що "якщо тут буде бешкет, то я не зможу управляти країною". "Давайте проведемо сесію так, щоб усе було нормально", - додав мер.

Нагадаємо, у четвер вранці близько 3 тисяч людей зібралися біля будівлі КМДА на мітинг, щоб підтримати Леоніда Черновецького. Пікетувальники перекрили Хрещатик.

Акція підтримки столичної влади пов'язана із сьогоднішнім засіданням Верховної ради.

Народні депутати мають розглянути проект постанови про створення тимчасової слідчої комісії ВР з питань розслідування обставин порушення Конституції та законів України, ухвалення незаконних розпоряджень посадовими особами КМДА.

Ймовірне створення слідчої комісії пов'язане з низкою тарифних рішень столичної влади, зокрема з підвищенням вартості житлово-комунальних послуг, намірами запровадити платні послуги в київських лікарнях тощо.


Читайте також:

Захисники Черновецького заблокували центр Києва

Черновецького підтримують тільки 5,7% киян

Краще за Черновецького "співає тільки Бог"

ВідеоЧерновецький закликав народ силою взяти Київраду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: