Черновецький здасть шкірвендиспансери й психлікарні під офіси й магазини

Столичний главк охорони здоров’я пропонує приміщення 123 лікарень і поліклінік віддати в оренду.

Незабаром у Києві можуть відкритися магазини в шкірвендиспансерах і офіси у психіатричних лікарнях.

Щоб забезпечити заробіток, столичний главк охорони здоров’я пропонує приміщення 123 лікарень і поліклінік віддати в оренду під офіси, склади, паркінги, кафе, аптеки, тренажерні зали, масажні кабінети, автомийки, майстерні, банкомати, СТО і т.д.

Перелік вільних приміщень лікарень (або приміщень, які можуть бути звільнені без шкоди для лікувального процесу) був оприлюднений 31 серпня на офіційному сайті главку.

Загальна площа оренди склала майже 22 тис. кв.м. Серед них, наприклад, майже 500 кв.м. на першому і третьому поверхах у лікарні для психічнохворих на Фрунзе, 103, пропонуються під офіс, склад і виробництво. Майже 250 кв.м. студентської поліклініки хочуть здати під кафе, а 8 складів і госпблок Київської психоневрологічної лікарні №2 - під парковки. Але більше за все території віддають орендарям у шкірвенлікарні на вул. Богатирській. Там 1300 кв.м. пропонується віддати під магазини, офіси і аптеки.

У самих медустановах до цього ставляться позитивно. "Здавати будемо приміщення, які не використовуються. А якщо за зароблене нам куплять нове устаткування, будемо тільки раді", - розповіли у шкірвендиспансері.

Читайте також:

БЮТ: Черновецький залишив Київ без психіатричної допомоги

Замість гречки Черновецький роздав киянам золоті зливки

Черновецький розповів на весь світ, що не божевільний

Черновецький встановив ціни на косметичні послуги для трупів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: