Черновецький зізнався, що не любить геїв, але має слабкість до бабусь

Мер Києва пояснив свою нелюбов до сексуальних меншин релігійними поглядами, але зізнався у слабкості до дідусів і бабусь.

Мер Києва Леонід Черновецький зізнався, що критично ставиться до сексуальних меншин через свої релігійні переконання. Про це він заявив в ефірі одного з українських телеканалів.

"Що стосується взагалі течії геїв, я вам скажу, що, читаючи Біблію постійно протягом уже 15 років, я християнин, є проблема у філософії християнства, тому я на підтримку Ісуса Христа не дуже підтримую такого роду рухи", - відзначив Черновецький. 

У той же час, він наголосив, що в Києві дотримуються конституційні права кожного жителя міста на проведення масових акцій, зокрема секс-меншин.

"У мене є, звісно, слабкість стосовно людей літнього віку, ну що зробити, я просто розумію, що в умовах, коли в суспільстві жодної моралі немає, особливо бабусі і дідусі потребують особливої моєї опіки", - разом із тим, додав мер.

При цьому він запевнив, що добре ставиться до всіх людей, незалежно від кольору їхньої шкіри і сексуальної орієнтації.

Раніше організація  "Гей-Форум України" заявила, що в найближчі 10-15 років провести гей-парад у Києві буде неможливо.

За даними "Гей-Форуму", найбільша кількість українських геїв живе в Києві, й це місто характеризується найвищим рівнем відкритості гомосексуалістів.

Читайте також:

БЮТ: Черновецький відкрив лікарні Києва для бомжів і бандитів

Черновецький розповів, що буде, коли він стане президентом

Черновецький обурився, що його виставляють людиною з Марса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: