Черновецький зробить бювети платними

Планується встановити системи очищення і озонування, а потім стягувати плату 30-50 коп. за літр.

У столичній мерії вирішили всі міські бювети зробити платними. Планується встановити системи очищення і озонування, а потім стягувати плату 30-50 коп. за літр.

За словами заммера Анатолія Голубченка, бювети хочуть забрати у райадміністрацій і передати на обслуговування комунальному підприємству. Мовляв, райони погано розраховуються з "Київводоканалом", і страждають кияни.

За словами начальника служби госпзабезпечення "Київводоканалу" Федора Судніцина, нове КП, можливо, таки стягуватиме плату за воду. "Є така ідея. Спочатку встановлять системи очищення і озонування води, а потім стягуватимуть плату. Мова йде про 30-50 копійок за літр. Адже на очищення доведеться витратити немало коштів - треба вкласти як мінімум 40 мільйонів гривень", - відзначив чиновник.

Замначальника "Київводоканалу" Володимир Дараган взагалі вважає, що воду мають право продавати за ціною магазинною - по 1,5 гривні за літр. "Якщо там така ціна, то чому у нас має бути дешевше? Вода буде такої ж високої якості або навіть кращої", - сказав він.

У мерії поки про такі плани офіційно не кажуть. "Таких проектів поки немає", - сказав Голубченко. Хоча, відзначає видання, кілька місяців тому він запевняв, що платним бюветам бути... "Та, думки є, але остаточне рішення ще не ухвалене", - говорив він.

Журналісти провели невеликий експеримент, повісивши на одному з бюветів Солом’янського району оголошення: "Вода бюветна (очищена). Ціна - 0,5 грн. за літр". За годину воду набрати прийшли 7 жителів району. Четверо з них просто вирішили проігнорувати повідомлення, а троє звернули увагу. "Та ідіть ви! Буду я ще платити! У мене вдома з крана вода не тече - мені дружині для борщу воду в каналізації набирати, чи що?!", - обурився один з "клієнтів".

Але попався і щедрий: дав 5 гривень за те, що набрав 6-літрову пляшку. І навіть здачу не зажадав. "А що, дійсно очищена? Як та, що в магазинах продають? Ух ти!", - зрадів він. Довелося повернути йому гроші і пояснити, що це був лише експеримент.

Нагадаємо, у липні в Блоці Кличка стверджували , що Леонід Черновецький вимагає від "Київводоканалу" облаштувати міські бювети лічильниками і брати плату за користування водою.

Читайте також:

Черновецький роздав бідним киянам вазелін

Черновецький зізнався, що не любить геїв, але має слабкість до бабусь

Черновецький покарав заступників, які підвищили йому зарплату

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: