Черновецький зробить з восьми київських парків один

Вісім парків у центрі столиці будуть об’єднані в один - "Намисто Києва".

У столиці влада планує об’єднати міські парки, насамперед ті з них, які розташовано на схилах Дніпра. У кожній зеленій зоні створять оглядові майданчики. Про це розповів заступник мера Києва Леоніда Черновецького Ігор Добруцький.

За його словами, об’єднають парк у районі Замкової гори, "Хрещатий", Володимирську гірку, Маріїнський, Печерський ландшафтний, Вічної слави, Міський сад і парк "Аскольдова могила".

Окремі з них з’єднають додатковими пішохідними містками, на будівництво яких планують оголосити архітектурний та інвестиційний конкурси.

"Відповідне розпорядження з’явиться вже до кінця січня 2010 року, - зазначив Добруцький. - А в лютому питання про об’єднання парків винесуть на сесію Київради". Він додав, що, швидше за все, всі вісім парків утворять один - "Намисто Києва".

За його словами, на територіях цих зелених зон проведуть пішохідний і 10-кілометровий велосипедний маршрут. Любителям велопрогулянок запропонують взяти двоколісний транспорт напрокат, а для пішоходів обладнають різьблені альтанки. Окрім цього, до кінця нинішнього року планують облаштувати і привести до ладу 9 оглядових майданчиків. Вони з’являться біля Володимирської гірки, арки Дружби народів, в Маріїнському парку та ще кілька поблизу Аскольдової могили. Згодом такі самі об’єкти зведуть на Замковій горі і поруч із Замком Річарда.

"Для кращого огляду на майданчиках підріжуть дерева, відремонтують старі або поставлять нові альтанки, а також обладнають підзорні труби", - зауважив Добруцький.

За словами прес-секретаря "Київзеленбуду" Олени Оганесової, останнє нововведення, можливо, буде платним. Оглянути краєвиди столиці коштуватиме приблизно дві гривні.

Читайте також:

Черновецький втік від київської зими на Кариби

Черновецький вважає, що завдяки йому в Києві зросла народжуваність

Черновецький роздав бідним киянам вазелін

Черновецький дозволив торгувати гробами на вході в лікарню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: