Черновецький зупинив ТРК "Київ" і газети

Київський мер Леонід Черновецький видав розпорядження про закриття ТРК "Київ", радіокомпанії "Голос Києва" і трьох столичних газет.

Леонід Черновецький
Леонід Черновецький вирішив об'єднати столичні ЗМІ в єдиний медіахолдинг.
Київський мер Леонід Черновецький, виконуючи рішення Київської міськради про створення "Київського медіахолдингу", видав розпорядження про закриття муніципальної телерадіокомпанії "Київ", радіокомпанії "Голос Києва", газет "Хрещатик", "Вечірній Київ" та "Українська столиця".

Про це повідомляє "Телекритика" з посиланням на віце-президента телеканалу "Київ" Микиту Бєльського.
 
"Якщо я не помиляюсь, там сказано "припинити ТРК "Київ". Не припинити діяльність телеканалу, а просто припинити. Щодо ж колективу, то він має бути попереджений про це розпорядження. А виконане воно має бути до 31 грудня 2007 року", – сказав Бєльський.

Своєю чергою, депутат Київради від БЮТ Олександр Бригинець роз’яснив "ТК", що це розпорядження міського голови є наслідком рішення міськради про створення медіахолдингу. 

"Спочатку треба закрити комунальні підприємства, а потім створити з них єдиний медіахолдинг. А тоді продати", - сказав він. 

"Чому це розпорядження підписане через чотири місяці після рішення ради також є пояснення. Просто спочатку Черновецький хотів вирішити глобальні питання – розподіл земельних ресурсів Києва, а тепер почав займатися менш рентабельними питаннями, а саме створенням медіахолдингу", - сказав Бригинець. 

"Безумовно, колектив каналу нервує, оскільки скоріше за все всі працівники будуть звільнені, і набрана нова команда", - сказав він.

Протести ТРК "Київ"
УНІАН
Незадоволення на ТРК "Київ" виникло ще під час зміни Леонідом Черновецьким керівництва компанії.
За інформацією джерел на телеканалі "Київ", у зв'язку з цим рішенням 12 жовтня відбудуться профспілкові збори, на які запрошені народні депутати, депутати міськради та журналісти.

Як відомо, створення холдингу відбуватиметься шляхом злиття комунальних підприємств – газет "Хрещатик", "Вечірній Київ", "Українська столиця", ТРК "Київ" та "Радіо Київ". 

51% акцій холдингу перебуватимуть у комунальній власності, а 49% отримають інвестори, відібрані на конкурентних засадах.

Водночас радник мера Києва з інформаційної політики і свободі слова Казбек Бектурсунов заявляє, що в результаті реформування комунальних ЗМІ на своїх робочих місцях залишаться “всі гідні журналісти”. Про це йдеться в заяві Казбека Бектурсунова, переданій агенції УНІАН прес-службою КМДА.

"На сьогодні всі мас-медіа, що входять до складу холдингу, активно розвиваються, а всі гідні журналісти залишаться на своїх місцях", - йдеться в заяві.

За словами радника мера, Київ не залишиться без муніципальних ЗМІ. "Просто не варто плутати реформаторів з ліквідаторами", - зазначив Казбек Бектурсунов і наголосив, що "нового нічого не відбулося".

"Наскільки мені відомо, йде процес реалізації рішення Київради від 14 червня 2007 року - про створення на базі комунальних ЗМІ єдиного могутнього холдингу, що ефективно працює на користь киян", - заявив Казбек Бектурсунов.

За його інформацією, вже на сьогоднішній день тираж газети "Вечірній Київ" збільшився в 20 разів і сягнув 100 тис. екземплярів; тираж "Хрещатику" - 52 тис. екземплярів.

"Ми перезапустили кольорове видання "Українська столиця". ТРК "Київ" упевнено входить в десятку телеканалів, які найбільше дивляться кияни. До нас стоїть черга з кращих кадрів, що чекають своєї участі та роботи в реорганізованих ЗМІ. Ми не допустимо повторення такої ж ганебної ситуації, як це було у засновників газет "Без цензури" і "24". Ми – пристойні люди", - наголосив радник мера Києва.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: