Черновецький звільнить 10 тисяч учителів

Завдяки таким заходам мер Києва збирається зекономити у бюджеті міста на наступний рік чималі гроші.

Київський міський голова Леонід Черновецький збирається звільнити 9782 працівника освіти у 2010 році. Оточення міського голови вважає, що саме завдяки таким заходам можна буде зекономити у бюджеті міста на наступний рік чималі гроші.

Про це заявив секретар постійної комісії Київради з питань освіти і науки Олексій Давиденко з посиланням на відповідний документ.

"У мене виникає логічне запитання, чому бюджет міста потрібно рятувати за рахунок економії на мізерних зарплатах вчителів, а не, наприклад, за рахунок скорочення кількості радників та заступників самого Черновецького? Я впевнений, що вони обходяться місту значно дорожче", - обурився Давиденко.

Він також повідомив, що дивлячись на цей документ, стає зрозуміло, що заступник міського голови з питань освіти Віталій Журавський, стверджуючи в інтерв'ю журналістам, що в Києві ніхто не збирається звільняти вчителів, "просто бреше".

Також, відповідно до наведених у документі цифр, запропоновано скоротити фінансування щоденного харчування дітей у дитсадках і школах.

"Оточення Черновецького порахувало, що сьогодні вартість харчування однієї дитини на день у школі столиці складає 3 гривні 10 копійок - менше, ніж вартість буханця хліба. Проте на цьому фантазія столичного мера не закінчується, і ці мізерні 3,10 він хоче зменшити до однієї гривні!" - сказав депутат.

Нагадаємо, Кабінет міністрів підвищив зарплати українським вчителям на 20%.

Про це йдеться в урядовій постанові №1130 від 5 жовтня. Зарплати підвищуються з початку 2010 року.

В документі йдеться про встановлення надбавки в розмірі 20% від посадового окладу вчителям, вихователям загальноосвітніх навчальних закладів, викладачам і майстрам виробничого навчання технічних-професійно-технічних навчальних закладів і вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації державної й комунальної форми власності, керівникам і заступникам керівників зазначених установ, посади яких віднесено до посад педагогічних працівників.

Всього протягом 2010 року уряд має намір підвищити зарплати вчителів на 32,5%.

Читайте також:

Зарплати українських вчителів підвищено на 20%

Реальна зарплата в Україні впала більш, ніж на 10%

Вчителі і лікарі будуть отримувати більше

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: