Черновецький звільнить кожного восьмого чиновника

За розпорядженням уряду київська мерія проведе скорочення 12% працюючих, це 281 людина.

Кабінет міністрів зобов'язав органи місцевої влади провести скорочення штатів. Про це розповіла начальник відділу фінансів Головного управління фінансів КМДА Тамара Лисенко.

За її словами у київській мерії буде скорочено 12% працюючих, це 281 людина. У тому числі склад апарату зменшиться з 346 до 305 людей. Такі цифри затверджені і розпорядженням мера від 19 червня.

Лисенко додала, що кожне управління має право самостійно вирішувати, які посади скорочувати. З 1 грудня зменшиться і чисельність співробітників районних адміністрацій. Єдиного відсотка скорочення вивести неможливо: штати скоротяться рівно настільки, наскільки були роздуті за останні 5 років.

У районах скорочення проходитимуть у 2 етапи: до 1 грудня кількість працівників повинна зменшитися до рівня 2007 року, з 1 грудня - до рівня 2003-2004 років.

На початку 2009 року в районних держадміністраціях працювало 4420 людей, до 1 грудня їх має залишитися 3650.

Водночас один із заступників голови КМДА Ірена Кільчицька готова до того, що треба буде скоротити штат, але вважає, що треба все добре зважити.

"Готова (скорочувати). У нас була нарада з цього питання, і безумовно це (постанову Кабміну) буде виконано. Ми це передивляємося, яким чином це робити. Всім дали довідки, всі повинні надати пропозиції", - сказала Кільчицька на брифінгу у середу.

Водночас вона додала, що до цього питання треба підходити виважено, бо "працюють живі люди, які можуть залишитись без роботи".

"З іншого боку треба, щоб це не використовувалося не з піар-метою і щоб це було розумно. Для цього треба підготуватися. Зараз я вам не можу відповісти конкретно. Наприклад три управління, які є в мене - це окреме управління праці і окреме управління у справах жінок, інвалідів і ветеранів і соціальної політики управління - я вважаю, що вони мусять бути одним управлінням. А скільки скорочень - я вважаю, що тут скорочень бути не може по людях", - сказала заступник голови КМДА.

Читайте також:

Черновецький роздав бідним киянам вазелін

Черновецький покарав заступників, які підвищили йому зарплату

Черновецький зізнався, що не любить геїв, але має слабкість до бабусь

Черновецький роздасть усім киянам по дві марлеві маски

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: