Черновецький звільнив Кільчицьку з посади свого заступника

Мер Києва, звільняючи своїх заступників на вимогу нової влади, не пошкодував навіть найближчих соратників.

Мер Києва Леонід Черновецький звільнив Ірену Кільчицьку з київської мерії разом із двома іншими своїми першими заступниками. Про це повідомило джерело в Київській міськдержадміністрації.

Нагадаємо, напередодні Черновецький скоротив кількість своїх заступників із 14 до 7, а перших заступників - із чотирьох до одного. Рішення було ухвалене на виконання доручення президента Віктора Януковича та прем'єр-міністра Миколи Азарова щодо приведення чисельності перших заступників голови КМДА у відповідність до законодавства та виходячи з необхідності оптимізації чисельності заступників керівника столичної влади.

З перших заступників працювати в КМДА залишився тільки Анатолій Голубченко. "Ірена Кільчицька та Євген Червоненко пішли повністю. Денис Басс переведений на посаду заступника, а деякі з колишніх заступників очолять департаменти в КМДА", - розповіло джерело в столичній мерії.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров 20 березня на нараді з керівництвом Київської міськадміністрації жорстко розкритикував столичну владу і дав меру Леоніду Черновецькому три місяці для вирішення нагальних проблем столиці.

Глава уряду наголосив на необхідності скорочення великої кількості зайвих посад перших заступників і заступників київського голови. "Скоротіть кількість нероб, чітко поставте перед кожним управлінням завдання. Залиште всього два перших заступники. Скоротіть кількість заступників, раціонально і чітко визначте відповідальність кожного заступника за певну ділянку роботи", - порекомендував він і пригрозив Черновецькому відставкою.

Читайте також:

Азаров дав Черновецькому три місяці

Черновецький після прочухана від Азарова звільнив половину заступників

БЮТ: Черновецький витратив кредит довіри Януковича

ВідеоЧерновецький звільнив половину заступників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: