Черновецький звинувачує Ющенка та Луценка

Мер Києва вважає заяви Віктора Ющенка та Юрія Луценка стосовно афери "Еліта-Центру" передвиборними ходами.

Мер Києва Леонід Черновецький вважає вимоги президента Віктора Ющенка про надання гарантій забезпечення житлом або повернення коштів потерпілим від афери "Еліта-Центр" передвиборним ходом.

Про це Черновецький сказав журналістам.

"Я думаю, що документ, на який ви послалися (доручення Ющенка), він більше має передвиборний, навіть не більше, а на 100% передвиборний характер" - заявив Черновецький.

Леонід Черновецький
УНІАН
Леонід Черновецький відкидає звинувачення на свою адресу стосовно афери "Еліта-Центру"
Він повідомив, що неодноразово звертався з листами у Верховну раду, Секретаріат президента й Кабінет міністрів із проханням законодавчо врегулювати процедуру інвестування будівництва житла.

Однак, зі слів мера, ці державні органи не почали ніяких кроків у цьому напрямку.

У зв'язку з цим Черновецький вважає, що компенсувати збитки обманутим інвесторам повинна держава, а не місцева влада.

"І ніколи Київська адміністрація, як і Запорізька чи Одеська, не буде відповідати за інвестиції. За інвестиції, за контроль, за порядок у державі повинні відповідати вищі органи державної влади", - вважає мер.

Як повідомляло агентство, Ющенко вимагає від влади Києва надати гарантії забезпечення житлом або повернення коштів потерпілим від афери компанії " Еліта-Центр".

Також Леонід Черновецький відреагував на заяви Юрія Луценка причетність його сім'ї до афери "Еліта-Центр". Мер вважає цю інформацію неправдивою і теж пов'язує її з виборами.

"Це (обвинувачення Луценка) - передвиборний хід непорядної людини. Луценко - брехун, у нього немає ніяких даних про те, що... мій син має хоч яку або причетність до "Еліта-Центру", крім фотографій про те, що він (син) був знайомий із самими шахраями міжнародного масштабу" - заявив Черновецький.

Він нагадав, що у квітні 2006 року після виборів Київської міської ради й мера Києва Луценко, будучи на той момент депутатом Київської ради, був серед тих 61 депутатів, які проголосували за вступ Черновецького в посаду мера.

"Його голос був вирішальним при голосуванні за мене, як за мера", - підкреслив мер.

Черновецький також сказав, що тоді Луценко запевняв його, що не має ніяких претензій ні до нього, ні до його сім'ї щодо "Еліта-Центру".

Крім того, Черновецький додав, що має дані про причетність до "Еліта-Центру" Київської міської адміністрації на чолі з Олександром Омельченком, а Луценко, зі слів мера, покривав діяльність Омельченка.

Раніше Луценко заявив, що має дані про причетність сина мера Києва Степана Черновецького до організаторів афери "Еліта-Центр".

Як повідомлялося, на початку лютого 2006 року комітет інвесторів інвестиційно-будівельної групи "Еліта-Центр" заявив про розкрадання керівництвом компанії понад 100 млн. доларів, інвестованих у будівництво житла "Еліта-Центром".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: