Черновецький зжене на парад до Дня Перемоги 7000 школярів

Для 7 тисяч школярів, що братимуть участь у параді до дня Перемоги на Хрещатику, пошиють спеціальну форму.

9 травня до участі у загальноміських заходах з нагоди річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні залучать близько 10 тисяч київських школярів, з яких 7 тисяч безпосередньо стануть учасниками параду на Хрещатику.

Про це стало відомо на засіданні керівництва КМДА у четвер, присвяченому підготовці столиці до святкування Дня Перемоги. Для всіх 7 тис. учнів, які будуть задіяні в заходах в центрі міста, передбачено пошиття спеціальної єдиної форми, якої саме не уточнювалось. Крім того, в організації параду та допомозі ветеранам візьмуть участь близько 500 волонтерів.

На засіданні також було уточнено, що в параді в Києві візьмуть участь 95 осіб з підрозділів Збройних Сил Російської Федерації, серед яких один Герой Росії, а також 130 осіб, що представлятимуть підрозділі Збройних Сил Білорусі.

На сьогоднішній день відомо, що генеральні репетиції параду на Хрещатику відбудуться 4 та 6 травня. Водночас вже проводяться тренування військових на заводі "Авіант". Вже в завтрашньому тренуванні та 30 квітня передбачається задіяти також і школярів.

Щодо святкового оформлення міста було повідомлено, що вже розроблена ціла концепція, яка передбачає розміщення в центрі міста реклами виключно тематичного характеру, тобто присвяченої річниці Перемоги. Кожен район міста матиме святкову концепцію у своїй кольоровій гамі. Крім того, кожний міст Києва буде прикрашений символікою та плакатами в єдиному стилі, які розробляються окремо для кожного з них.

Читайте також:

Черновецький очолить підготовку до Дня Перемоги

У Криму будуть вивішувати радянські прапори

На День Перемоги кияни здаватимуть балкони по 200-500 гривень

Російські військові можуть крокувати Хрещатиком без дозволу ВР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: