Черновецького підтримують тільки 5,7% киян

Більшість киян не задоволені роботою київського мера: не підтримали б його на виборах мера і не готові платити за новими тарифами за послуги ЖКГ.


Понад 70% киян незадоволені роботою Леоніда Черновецького на посаді мера Києва, і лише 5,7% готові знову за нього проголосувати, про це свідчать результати телефонного опитування, проведеного Інститутом Горшеніна.

Згідно з даними опитування, 70,8% киян оцінюють роботу Черновецького на посаді мера Києва як погану, відмінною роботу київського мера вважають лише 2,3%, доброю - 4,8%, задовільною - 18,5%. Не дали відповіді - 3,6% опитаних.

Якби вибори мера міста Києва відбувались сьогодні, то за діючого міського голову знову віддали б свої голоси лише 5,7% киян. В Інституті Горшеніна зазначають, що це найнижчий показник серед усіх претендентів на посаду мера столиці. Експерти інституту звертають увагу, що серед електорату нинішнього мера "група бабусь" (жінок віком понад 60 років, які вважають себе малозабезпеченими) становить менше третини (відповідно 1,6% із 5,7%), і хоча решту (4,1%) становлять переважно пенсіонери, проте лише половина з них вважає себе малозабезпеченими.

Взяти "продуктовий пайок" від Черновецького напередодні виборів, згідно з опитуванням, готові сьогодні 26,6% киян, проте 22,3% з них, взявши її, проголосували б за іншого кандидата. 71,7% опитаних взагалі відмовилися би брати "пайку".

За Віталія Кличка на виборах мера сьогодні готові віддати голоси 16,3% киян, досить високим є рейтинг колишнього мера Олександра Омельченка (11,2%), Віктора Пилипишина готові підтримати 6,9%, проголосувати за Миколу Катеринчука в Києві готові 6,8%. За Олександра Турчинова - 5,5%. 8,6% опитаних віддали б свої голоси за інших кандидатів. Не визначились за кого голосувати - 23,3% респондентів, і досить високим – 15,7% - є відсоток тих, хто голосував би проти всіх.

За результатами того ж опитування, майже половина киян не будуть платити за житлово-комунальні послуги у разі підвищення тарифів на них. У разі зростання тарифів у повному обсязі готові сплачувати лише 24,1% опитаних киян, 18,5% респондентів відповіли, що сплачуватимуть стільки, скільки зможуть, а майже половина киян (47,7%) вирішили, що не платитимуть. 9,6% не змогли дати відповіді на це запитання.

При цьому 81,1% киян сказали, що їм вже відомі нові ціни на послуги ЖКГ, не знайомі з ними поки 17,9%.

Експерти Інституту Горшеніна звертають увагу, що матеріальний стан киян є набагато кращим, ніж в цілому по Україні. Так, малозабезпеченими сьогодні себе вважають лише трохи більше половини мешканців столиці (55,7%), в той час як понад 90% населення України, згідно з попередніми дослідженнями перебуває за межею бідності.

Приєднуйтесь до ТСН у Viber та отримуйте
найважливіші новини просто у месенджер!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: