Черновецького привітали з Днем космонавтики

"Народна самооборона" привітала мера столиці з Днем космонавтики та поцікавилася, куди ділися 70 млн грн виділених на прибирання Києва від снігу.

Рух "Народна самооборона" привітала зі всесвітнім Днем авіації та космонавтики мера Києва Леоніда Черновецького.

"Прес-служба руху зі свого боку пообіцяла всіляко сприяти висвітленню (у разі особистого проведення Черновецьким) лекцій на тему "Чи є на Марсі бабусі?" і благодійної лотереї, присвяченій відправленню на Місяць вагона із гречкою", - йдеться в повідомленні Народної самооборони.

Прес-служба політичного руху також поцікавилаься, чи встиг Черновецький "освоїти" 70 мільйонів гривень, виписані ним на прибирання столичних вулиць від снігу, придбання хімреагентів і на ремонт снігоприбиральних машин.

"Збіг виділення київською мерією цих величезних сум із втратою дочкою київського мера Черновецького коштовностей рівної вартості, але в перерахуванні на іноземну валюту, прес-служба "Народної самооборони» вважає весняною випадковістю", - зазначається в повідомленні.

"Мерові-мир, космосу-космонавтів, а родині Черновецького - приємну компенсацію", - запропонувала НС гасло 12 квітня.

В понеділок, 12 квітня, в Україні відзначають День працівників ракетно-космічної галузі. Також в цей день відзначається Всесвітній день авіації та космонавтики.

15 лютого іноземні ЗМІ повідомили, що донька мера Києва Христина Черновецька стала жертвою пограбування у Франції. Злодії вкрали у неї дамську сумочку з коштовностями на суму в 4,5 мільйона євро.

У Київській мерії інформацію про пограбування спростували, назвавши невдалим жартом.

Пізніше прокуратура паризького передмістя Бобін повідомила, що по фотографії визначила, що скаргу про пограбування подала саме дочка мера Києва Христина Черновецька. "Її впізнали поліцейські, які бачили її при подачі скарги", - сказала представник прокуратури.

Цю інформацію у КМДА не коментували.

Читайте також:

У минулому році Черновецький заробив 3,2 млн гривень

Черновецький відродить в Києві тимурівський рух

Уряд поставив у київську мерію свого спостерігача

У Черновецького обіцяють побудувати ще 50 станцій метро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: