Черновецького разом із заступниками відправлять на медкомісію

Черновецький та його заступники, не проходили обов’язкових щорічних медичних оглядів

Голова Тимчасової слідчої комісії Верховної ради з питань розслідування діяльності влади Києва, народний депутат від НУ-НС Кирило Куликов звернувся до міністра охорони здоров’я Василя Князевича з проханням організувати та провести щорічний медичний огляд голови Київської міської державної адміністрації Леоніда Черновецького та його заступників.

Зокрема, за словами депутата, ТСК в результаті перевірки встановила, що Черновецький, його перші заступники, заступники та керівники структурних підрозділів КМДА не проходили щорічних медичних оглядів у відповідності до вимог спільного наказу МОЗ України, Головдержслужби та Державного управління справами.

"Крім того, за результатами опрацювання доручень ТСК Міністерством охорони здоров’я України, Державним управлінням справами та Головним управлінням охорони здоров’я та медичного забезпечення КМДА, не підтвердилася інформація щодо проходження вказаними посадовими особами КМДА щорічних медичних оглядів", - стверджує Куликов.

Враховуючи зазначене, Куликов просить главу МОЗ провести щорічний медичний огляд посадовців КМДА у відповідності до вимог чинного законодавства з метою визначення стану здоров’я державних службовців та проведення профілактичних і лікувальних заходів.

Зазначимо, в березні тимчасова парламентська комісія з питань розслідування діяльності київської влади призначила провести меру столиці Леоніду Черновецькому психіатричну експертизу. Куликов тоді наголошував, що дуже б хотів, аби Черновецького визнали психічно здоровим, оскільки "психічно хворий ні за що не відповідає". Від перевірки стану своєї психіки столичний градоначальник ухилився.

Читайте також:

Лікарі дозволили Ющенку йти в президенти

Українці витрачають на лікування за кордоном 100 млн доларів щороку

Черновецький пише книгу про бандитські розборки

Черновецький повернувся: на ветеранів знову чекає гречка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: