Черновецького звільнять через декілька днів

Розширена нарада у Секретаріаті президента з приводу діяльності столичного мера, схоже, таки матиме очікувані наслідки.

Упродовж кількох днів президент Віктор Ющенко виконає свій обов'язок перед громадою столиці та проведе термінову зустріч із адміністрацією міста, під час якої на основі даних слідчої комісії будуть зроблені висновки щодо подальшої роботи голови КМДА Леоніда Черновецького.

Про це на розширеній нараді у Секретаріаті президента у понеділок, 22 червня, заявила глава СП Віра Ульянченко.

Як і передбачалося, у зустрічі на Банковій взяли участь депутат від НУ-НС, голова ТСК з питань розслідування порушень законів київською владою Кирило Куликов, лідер опозиційної фракції у Київраді Віталій Кличко та представники київської громади.

На нараді були розглянуті рекомендації Тимчасової слідчої комісії Верховної ради з питань розслідування діяльності Леоніда Черновецького та київської влади, повідомляє прес-служба Блоку Кличка.

Під час зустрічі Ульянченко заслухала всі докази, викладені у звіті комісії під головуванням Куликова, отримала претензії представників малого та середнього бізнесу Києва, представників профспілок, соціальної сфери щодо антинародних дій столичної влади.

Кличко наголосив на тому, що для європейського міста кожен день з такою владою - це великий крок назад, тому не потрібно зволікати, а треба вжити відповідних дій терміново.

"У президента зараз є всі підстави для негайного виконання рекомендацій більшості парламентарів України, які проголосували за постанову щодо відсторонення голови КМДА ще 11 червня. Весь Київ чекає на вольове рішення з Банкової, що покладе край сьогоднішньому свавіллю", - сказав Кличко.

Він додав, що кожен день очікування "дарує" цій команді додаткові можливості для грабунку Києва та зубожіння його мешканців".

Читайте також:

Черновецького звинуватили у розбазарюванні 9 га київської землі

Черновецький просить Ющенка звільнити свого головного конкурента

Рада рекомендувала відсторонити Черновецького

Ющенко не збирається звільняти Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: