Черновецького звинуватили у намірі знищити Жовтневу лікарню

Депутати від БЮТ обурені наказом столичної влади створити у Жовтневій лікарні єдине "вікно" прийому хворих, незважаючи на їх діагноз.

Депутати фракції БЮТ у Київраді заявляють, що мер Києва Леонід Черновецький планує ліквідувати всі приймально-діагностичні відділення на території Олександрівської (Жовтневої) лікарні. Про це повідомляє прес-служба БЮТ.

За словами депутатів, численні звернення та скарги на відповідний наказ Головного управління охорони здоров'я Києва надійшли до них від медичних працівників та пацієнтів цього лікувального закладу.

На базі Олександрівської лікарні існує 10 корпусів, в яких розміщуються більш ніж 50 служб. Кожен корпус має своє приймально - діагностичне відділення для обстеження та госпіталізації пацієнтів.

Сьогодні, за словами "бютівців", замість 10 різних корпусів, які профільно приймають, обстежують та госпіталізують тисячі важкохворих пацієнтів, команда мера хоче створити одну будівлю - одне вікно прийому хворих, незалежно від їх діагнозу. Таким чином, наголошують у БЮТ, мер розпочинає знищення території та будівель лікарні.

Як відзначив депутат фракції БЮТ Олексій Давиденко, тепер замість того, щоб одразу привезти пацієнта до необхідного відділення, де на нього вже чекатимуть профільні лікарі, "швидка" буде вимушена звозити усіх хворих в єдину приймальню.

"А вже звідти за будь якої погоди на візках та носилках розносити людей по пагорбах лікарні до потрібного відділення. І все це лише для того, щоб мер Черновецький міг вести статистику надходження хворих", - наголосив Давиденко.

За його словами, наслідком такої "горе-реформи" стане збільшення випадків непрофільної госпіталізації, помилкових діагнозів, нестача ліжок, а також численні примусові звільнення професійних лікарів та середнього медичного персоналу.

БЮТ звертається до Черновецького з вимогою зупинити наказ головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення "Про створення єдиного приймально-діагностичного відділення в Олександрівській міській клінічній лікарні" та негайно зібрати публічні громадські слухання з цього питання.

Нагадаємо, минулого року Жовтнева лікарня протягом декількох місяців перебувала у центрі скандалу через намір компанії "Житлобуд" вести на її території забудову. Через це відбулися навіть декілька серйозних зіткнень пікетувальників з міліцією. Основним аргументом противників забудови було те, що колись на території лікарні здійснювалися масові поховання померлих від чуми людей.

В той же час компанія "Житлобуд" добровільно зупинила будівництво будинку на території лікарні "через розповсюдження протестувальниками і низкою ЗМІ неправдивої інформації і викликаного цим суспільного резонансу".

Читайте також:

Кияни вимагають, щоб Черновецький припинив труїти собак

У вибуху кіоску в столиці звинуватили Черновецького

Ющенко не збирається звільняти Черновецького

Рада рекомендувала відсторонити Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: