Черновецького звинуватили у розбазарюванні 9 га київської землі

У Блоці Кличка стверджують, що київська влада вирішила роздати 9 гектарів зеленої зони столиці під приватну забудову.

Один із лідерів Блоку Віталія Кличка Дмитро Андрієвський заявив, що Черновецький знову грабує киян. Про це він сказав, коментуючи журналістам порядок денний засідання сесії Київради від 18 червня.

"Із порушенням регламенту, без відповідного погодження на президії та висновків комісії з питань екологічної політики до порядку денного було внесено 91 проект рішення про передачу землі громадянам у зелених зонах столиці", - повідомив опозиційний депутат.

Як зазначив Дмитро Андрієвський, рішеннями вносяться зміни до Генерального плану та програми розвитку зелених зон Києва. Ділянки вилучаються з зони зелених насаджень загального користування та з луго-паркової зони.

"Черновецький всупереч мораторію на внесення змін до Генплану та з порушенням законодавства планує передати більше 9 гектарів зелених зон під садибно-житлову забудову. При цьому подання на виділення землі було зроблене 17-го червня, а вже 18-го – депутатам пропонують ухвалити рішення. Не зрозуміло, коли встигли розглянути проекти правове управління чи комісія з містобудування", - зауважив політик.

"Це черговий грабіж київської землі. Знаючи методи Черновецького, можна з впевненістю стверджувати, що ділянки отримають люди, далекі від черг і десятирічного очікування землі. Всі ми ще добре пам’ятаємо скандальну жовтневу сесію 2007 року і масову махінацію з виділенням кількасот гектарів землі студентам. Тоді місто також безповоротно втратило частину зелених зон", - наголосив Андрієвський.

За інформацією політика, ділянки знаходяться у Голосіївському, Святошинському та Оболонському районах столиці.

Читайте також:

Відставка Черновецького вирішиться 22 червня

Черновецький просить Ющенка звільнити свого головного конкурента

Київська мерія назвала ціни на медичні послуги

Черновецький збирає "ідеальних таксистів": англомовних гонщиків

Черновецького звинуватили у намірі знищити Жовтневу лікарню

Ющенко не збирається звільняти Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: