Черновецькому знову загрожує відставка

Тимчасова слідча комісія ВР повторно виступила з пропозицією відсторонити мера Києва від посади через його дії на посаді міського голови.

Голова Тимчасової слідчої комісії Верховної ради з питань розслідування обставин порушення Конституції та законів, прийняття протиправних рішень посадовими особами Київської міської ради та її виконавчого органу Кирило Куликов запропонував парламенту в четвер, 11 червня, розглянути звіт ТСК та ухвалити на його основі відповідну постанову.

Про це Куликов заявив із парламентської трибуни.

Депутат, зокрема, наголосив, що рішення Конституційного суду стосовно продовження повноважень столичного мера Леоніда Черновецького до 2012 року "вб’є столицю України".

З огляду на це, у запропонованому Куликовим проекті постанови ВР пропонується звернутися до президента Віктора Ющенка з пропозицією відсторонити Черновецького від посади голови Київської міської держадміністрації  з огляду на критичну ситуацію, що склалася в Києві.

Крім того, Кабінету міністрів постанова рекомендує надати критичну оцінку діям Черновецького, а також ухвалити інші рішення, що стосуються діяльності київської влади.

Нагадаємо, у середу, 10 червня, пасажирські перевізники столиці влаштували під стінами Кабміну та Ради пікет із вимогою відставки Леоніда Черновецького

У вівторок, 9 червня, Конституційний суд оголосив рішення за поданням Київської міськради. Згідно рішенню КС, депутати місцевих рад та сільські, селищні, міські голови, обрані на позачергових виборах, набувають повноважень відповідно на п’ятирічний та чотирирічний термін. Таким чином, повноваження Черновецького, переобраного на посаду в 2008 році, було продовжено до 2012 року.

У п'ятницю, 5 червня, Верховна рада відмовилася ухвалити звіт ТСК щодо порушень законів столичною владою. У звіті діяльність мера та його команди була визнана загрозою Києву.

Зокрема, комісія дійшла висновків про те, що Київ знаходиться на межі глобальної техногенно-екологічної катастрофи, визнала незадовільними стан деяких технологічних об'єктів міста, медицини, ЖКГ та інших сфер. Також у ТСК заявили, що київська влада "кришує" гральний бізнес, незаконно знищує дитячі садки і об'єкти культури, проводить масштабні фінансові махінації тощо.

В першому проекті постанови також рекомендувалося попросити президента про відсторонення Черновецького від посади голови КМДА.

Читайте також:

КС продовжив термін Черновецькому до 2012 року

Ющенко вимагає від Черновецького фінал Євро-2012

За два місяці Черновецький облітав Ізраїль, Швейцарію та Францію

Черновецького визнали загрозою населенню Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: