Червоненко: "Нашу Україну" об'єднує психологія дрібних лавочників

Член політради "Нашої України" Євген Червоненко вважає, що партія "розгубилася", але не збирається виходити з її лав.

Член політради партії "Народний Союз "Наша Україна" Євген Червоненко жорстко розкритикував стан справ у партії.

"Партію об’єднує не ідея, а психологія дрібних лавочників", - заявив він під час з'їзду "Нашої України", який 27 червня проходить у Києві.

Червоненко наголосив, що НСНУ як партія влади втратила вплив та авторитет у суспільстві, який мала у попередні роки. На його думку, стан справ у партії є критичним, насамперед, через недоліки у кадровій політиці.

"Партія мовчала, коли знищували "любих друзів", - зауважив Червоненко. Він додав, що зараз на багатьох керівних посадах замість перевірених партійців перебувають інші люди.

"Ви пам’ятаєте нашу першу п’ятірку? Хто з них сьогодні зараз з нами? І чому списки складаються саме зараз?", - запитав Червоненко у присутнього в залі президента Віктора Ющенка, який очолює "Нашу Україну".

Червоненко також підкреслив, що "партія є розгубленою, багато її членів зрадили і перейшли до інших політичних сил". "Сьогодні ті, хто перший втік, намагаються повернути собі місце у перших лавах партії", - заявив він.

Водночас Червоненко повідомив, що попри труднощі і бажання деяких його однопартійців, він не залишить лави "Нашої України", а своєю подальшою діяльністю намагатиметься повернути партії втрачені здобутки.

Раніше на з'їзді виступив Віктор Ющенко. Він розкритикував уряд Юлії Тимошенко та закликав народних депутатів – однопартійців відкликати свої підписи з-під коаліційної угоди та об’єднатися в єдину депутатську групу "Наша Україна".

Читайте також:

Президент вимагає від нардепів відкликати підписи під коаліцією

Депутатів "Нашої України" примусили вийти з коаліції

Ульянченко очолила раду "Нашої України"

Червоненко назвав свою кобилу Україною і викликав гнів Тягнибока

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: