Червоненку знову довіряють

Запорізька обласна рада зняла з розгляду своєї чергової сесії 29 листопада питання про висловлення недовіри губернатору Запоріжжя Євгену Червоненку.

Запорізька обласна рада зняла з розгляду своєї чергової сесії 29 листопада питання про висловлення недовіри голові Запорізької обласної державної адміністрації Євгену Червоненку.

За відмову від розгляду питання про недовіру проголосувало більшість депутатів облради.

Пікет
УНІАН
Питання про недовіру губернатору Запоріжжя Євгену Червоненку більше не актуальне
На сесії група депутатів виступила з ініціативою зняти питання про недовіру ще на етапі затвердження порядку денного.

Проти зняття цього питання виступила тільки фракція Комуністичної партії.

Як повідомлялося, Червоненко вважає замовленням однієї із запорізьких фінансово-промислових груп винесення на розгляд сесії Запорізької обласної ради питання про недовіру йому.

Він заявляв, що формально це питання ініціювали представники КПУ нібито через його зустрічі з воїнами Української повстанської армії й фінансування будівництва пам'ятника жертвам Голодомору 1932-33 років у Запоріжжі, але реальна причина - невдоволення певних фінструктур перерозподілом сфер впливу в області й через кадрові перестановки, ініційовані губернатором.

У Запорізьку облраду, що складається з 120 депутатів, пройшли: Партія регіонів (60 мандатів), Блок Юлії Тимошенко (14), Блок Наталії Вітренко (13), партія "Народний Союз Наша Україна" (8), Комуністична партія (7), Блок "Не ТАК!" (7), "Народний блок Литвина" (6) і партія "Віче" (5).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: