Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Червоний Хрест направив на Донбас майже 120 тонн гуманітарної допомоги

Транспортні засоби перевозили для жителів Донецької області пісок, будівельні матеріали, гігієнічні набори та медичні товари.

Місія Міжнародного комітету Червоного Хреста направила на Донбас 9 вантажних автомобілів з гуманітарною допомогою.

Про це йдеться у повідомленні ДПСУ.

"Через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до тимчасово окупованої території України прослідувало 9 вантажних автомобілів від місії Міжнародного комітету Червоного Хреста. Транспортні засоби перевозили для жителів Донецької області пісок, будівельні матеріали, гігієнічні набори та медичні товари загальною вагою 118 тонн", - читаємо у повідомленні.

Нагадаємо, на початку березня помічник Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Урсула Мюллер закликала міжнародне співтовариство вжити заходів для поліпшення гуманітарної ситуації в окупованих регіонах на сході України.

"Близько 200 тис. людей живуть в постійному страху, побоюючись обстрілу. Враховуючи те, що в Україні кількість постраждалих людей похилого віку є найбільшим у світі, ми зобов'язані домагатися поліпшення ситуації", - заявила Мюллер.

Представник ООН розповіла про важку гуманітарну ситуацію, в якій опинилися 4,4 млн постраждалих від конфлікту жителів східних районів України. Приблизно 3,4 млн з них потребують допомоги і захисту. 

 

ВідеоГуманітарна допомога мешканцям Дебальцевого

Залиште свій коментар

Вибір редакції