Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Червоний мак: звідки походить символ і як його варто носити

Українці привчаються вшановувати жертв війни так, як це роблять у цивілізованому світі.

Символом 8 травня, Дня пам’яті та примирення, в усьому світі став червоний мак. Цей атрибут поширюється і в Україні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Починаючи від 2014 року, українці в ці дні, аби вшанувати події Другої світової війни, носять на грудях червону квітку. Таким чином ми долучилися до світової традиції – саме червоними маківками у світі вшановують пам'ять загиблих у всіх конфліктах з часів Першоі Світової Війни.

ВідеоІсторія виникнення символу Дня пам'яті та примирення червоного маку

Починаючи із 2014 року українці в ці дні, аби вшанувати події Другої світової війни, носять на грудях червону квітку. Таким чином, ми долучились до світової традиції. Саме червоними маківками в світі вшановують пам'ять загиблих у всіх конфліктах з часів Першої світової війни. Все почалося з вірша канадського військового лікаря Джона МакКрея. Під враженням боїв у Бельгії у 1915 році він написав рядки, де у фламандських полях квітне мак, а поміж хрестів - скорботний знак. Першими квітку як символ прийняли американські солдати, пізніше британці.

Історія виникнення символу Дня пам'яті та примирення червоного маку

Все почалося з вірша канадського військового лікаря Джона МакКрея. Під враженням боїв у Бельгії у 1915 році він написав рядки, де у фламандських полях квітне мак, а поміж хрестів – скорботний знак. Першими квітку як символ прийняли американські солдати, пізніше це зробили британці. Далі це перейняли в усьому світі.

Маківки можна робити з паперу, пластику або тканини. Носити квітку варто на лівій стороні грудей, якомога ближче до серця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції