Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Четверо дітей на Житомирщині потрапили в лікарню з опіками через вибух мисливського пороху

Нині стан усіх постраждалих середньої важкості.

На Житомирщині четверо дітей з опіками обличчя в лікарні через вибух мисливського пороху, йдеться в ТСН.12.00.

Троє хлопчиків та дівчинка пішли гуляти  за село  і на смітнику знайшли згорток з газет, тож вирішили його підпалити, але згорток вибухнув. На крики дітей збіглися люди, викликали швидку і поліцію. Слідчі встановили, що у згортку було півкілограма пороху. «Ніхто  не  знає,  як він там з’явився, тому що це смітник, може хтось його викинув і діти знайшли його випадково. До батьків теж є запитання - чому малолітні  діти знаходилися за селом на смітнику і без нагляду дорослих», - кажуть в поліції.

ВідеоНа Житомирщині четверо дітей отримали опіки обличчя після вибуху мисливського пороху

Троє хлопчиків та дівчинка пішли гуляти  за село і на смітнику знайшли згорток з газет. Вирішили його підпалити. Згорток вибухнув. На крики дітей збіглися люди. Викликали швидку і поліцію. Слідчі встановили, що у згортку було півкілограма пороху. Дітей з районної лікарні доправили до обласного опікового центру.  

На Житомирщині четверо дітей отримали опіки обличчя після вибуху мисливського пороху

Дітей з районної лікарні доправили до обласного опікового центру. Нині стан усіх  постраждалих середньої  важкості. «В усіх діток опік полум'ям обличчя, обох кістей, у кожного по-своєму. У двох діток обпечена рогівка очей. В хлопчика одного більш виражений опік», - констатують лікарі.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом травмування чотирьох дітей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції