Четвертий літак з українцями вилетів із Тріполі

На борту 13 громадян України і 21 пасажир - іноземці, а саме: один громадянин Португалії, один - Румунії, один - Польщі, вісім - Сербії, шість - Болгарії, один Таджикистану, один - Киргизії і два громадянина Хорватії.

Літак авіакомпанії Міжнародні авіалінії України, на борту якого перебувають 34 пасажира, в тому числі 13 українців, вилетів до Києва з аеропорту Тріполі (Лівія) о 17.15 за київським часом.

Як повідомив прес-секретар МЗС України Олександр Дікусаров, на борту перебувають 13 громадян України і 21 пасажир - іноземці, а саме: один громадянин Португалії, один - Румунії, один - Польщі, вісім - Сербії, шість - Болгарії, один Таджикистану, один - Киргизії і два громадянина Хорватії.

"Це четвертий літак, який відправила України для евакуації своїх громадян з території Лівії", - підкреслив Дикусаров.

Раніше повідомлялося, що в МЗС занепокоєні, що не всі українці хочуть залишати Лівію.

Нагадаємо, 27 лютого в Україну повернувся третій літак з евакуйованими українцями, на борту якого знаходилися 185 пасажирів. 

У цілому, в період з 23 по 27 лютого в рамках евакуації територію Лівії залишили 337 громадян України, в тому числі, літаками "МАУ" та Міністерства оборони з Тріполі до Києва вилетіло 266 осіб, літаками Міністерства надзвичайних ситуацій Росії з Тріполі і Сирта до Москви - 37, літаком ВПС Іспанії до Мадрида - 3, спецлітаком Сербії в Белград - 3, морським транспортом - 28.

Посольствам України у країнах, в яких перебувають наші співвітчизники з Лівії, доручено надавати максимальне сприяння у поверненні наших громадян на батьківщину. У рамках евакуації України посприяла у від'їзді з території Лівії 145 громадянам інших держав.

Читайте також:

МЗС почало вмовляти "безстрашних" українців залишити Лівію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: