ЧФ РФ хоче активізувати чудову дружбу з українським флотом

Командування Чорноморського флоту Росії хоче дружити з українським флотом ще активніше, продовжити спільні навчання і святкування.

Командування Чорноморського флоту Росії сподівається на активізацію співпраці з ВМС України, яка почалася в 2010 році, і продовження "чудових заходів, де ми спільно беремо участь у вирішенні різних завдань".

Про це заявив начальник штабу - перший заступник командувача ЧФ РФ віце-адмірал Олександр Троян.

"Поряд із заходами в рамках активації оперативного об'єднання країн Чорноморського регіону "Блексіфор", поряд з проведеним навчаннями (російсько-українськими) "Фарватер миру", ми, звичайно ж, сподіваємося, що наступного року ми продовжимо ці чудові заходи, де ми спільно беремо участь у вирішенні різних завдань", - зазначив він.

Троян також висловив надію на продовження "закладеної в Севастополі традиції - за підтримки керівництва міської адміністрації - спільного проходження підрозділами двох флотів у єдиному парадному строю на День Перемоги".

Крім того, він особливо зазначив, що в 2010 році підвищився рівень взаємодії безпосередньо екіпажів кораблів.

"Цього року вперше підводники (українські і російські, під час стажування членів екіпажу підводного човна "Запоріжжя" на підводному човні ЧФ РФ) пліч-о-пліч вирішували в морі завдання на підводному човні "Алроса", разом з нашими моряками лягали на ґрунт, брали участь у тренуваннях з виходу з човна в рятувальному апараті. Це все те, що характеризує новий етап взаємин", - сказав Троян.

Нагадаємо, перед цим командувач Чорноморського флоту РФ Володимир Корольов у розмові про спільні навчання флотів України та Росії, заявив, що йому є що захищати в Україні, яку назвав рідною.

Читайте також:

Командувач ЧФ РФ зібрався захищати "рідну Україну"

Путін похвалив Азарова за трату грошей від ЧФ Росії

МЗС: застарілі ресурси Чорноморського флоту не становлять ні для кого загрози

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: