ЧФ РФ не збирається забиратися - Кожин

Будівництво у Севастополі житла для відставних моряків Чорноморського флоту РФ означає, що флот не збирається покидати Україну після 2017 р.

Рішення керівництва Військово-морського флоту РФ не відправляти відставних моряків у Росію, а будувати житло для них в Севастополі свідчить про те, що “російський Чорноморський флот не збирається залишати територію України після 2017 року”.

Борис Кожин
УНІАН
Борис Кожин вбачає нещирість у діях Чорноморського флоту
Про це заявив представник Української народної партії, перший командувач Військово-Морських Сил України, віце-адмірал Борис Кожин, коментуючи інформацію заступника командуючого Чорноморським флотом Росії В’ячеслава Кіма, що Російська Федерація планує завершити будівництво будинків у Севастополі, квартири у яких будуть передані російським морякам.

Як повідомили УНІАН у прес-службі УНП, на думку Кожина, будівництво нового житла для російських моряків у Севастополі – черговий крок для обґрунтування причин, чому Кремль вимагатиме пролонгації договору про оренду Росією військово-морської бази в Севастополі: “мовляв, будинки побудували, інфраструктуру зробили, тому маємо всі права залишитися”.

За словами віце-адмірала, ”у самому факті будівництва житла для військовослужбовців немає нічого крамольного”. Однак ”небезпека криється в чинному українському законодавстві, згідно з яким російські військовослужбовці, прослуживши на території України понад 5 років, можуть отримати українське громадянство, а Україна в такий спосіб – обов`язок утримувати ”чужих” пенсіонерів”.

Виходом із ситуації Кожин вважає ухвалення парламентом закону, згідно з яким ”військовослужбовці інших держав, що проходять службу на території України понад 5 років, не ставали б громадянами України, а після закінчення терміну перебування на службі в Україні поверталися додому”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: