ЧФ РФ: підстрелена матросами українка навмисно лізла під кулі

У ЧФ РФ вважають, що поранення громадянки України на військових навчаннях російського флоту - спланована провокація.

Українська сторона намагається дискредитувати російських військових у Криму. Про це заявляють в управлінні берегових військ ЧФ, коментуючи позицію української сторони щодо поранення українки на території стрільбища ЧФ.

"Спроби представити справу так, що поранення громадянки України сталося з вини російських військовослужбовців, викликають, щонайменше, здивування. Це - провокація чистої води", - сказало джерело в ЧФ РФ.

За його словами, головний мотив подібних дій української сторони - "спроба дискредитації військовослужбовців російського Чорноморського флоту".

"Ми до таких провокацій давно звикли, але в даному випадку все, що відбувається, можна назвати спробою, що називається, звалити усе з хворої голови на здорову", - зазначили в управлінні берегових військ ЧФ.

Як відомо, 31 липня українська студентка одержала поранення, проникнувши разом з чотирма знайомими на військове стрільбище морської піхоти ЧФ у районі бухти Козача під час проведення там занять з вогневої підготовки.

У Києві в зв'язку з цим заявили, що поранення дівчини сталося з вини російської сторони.

У службі інформації ЧФ раніше заявили, що "нещасний випадок став можливий через повну зневагу цивільними особами застережливими написами "Стій, стріляю, прохід і проїзд заборонено" російською та українською мовами, що були присутні в тому місці, де вони перелізли через паркан стрільбища".

У свою чергу українська сторона висловила сподівання, що Росія притягне до відповідальності винних у пораненні дівчини.

МЗС України вважає, що цей інцидент стався через ігнорування російською стороною положень угоди й правил проведення навчань із використанням стрілецької зброї.

Читайте також:

Україна вимагає покарати російських матросів, які підстрелили студентку

На стрільбищі Чорноморського флота в Криму поранили студентку

Богословська вимагає поділити Севастополь між Україною та Росією

Патріарх вважає, що флот в Севастополі розділили "трагічні події"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: