ЧФ РФ поповниться 15 новими кораблями і підводними човнами

Чорноморський флот буде переозброюватися новими кораблями, а не за рахунок переведення кораблів з інших флотів.

Чорноморський флот (ЧФ) Росії до 2020 року поповниться 15 новими надводними кораблями (фрегатами проекту 22350) та дизельними підводними човнами (проекту 677 Лада).

Про це повідомив у середу, 23 червня, головнокомандувач Військово-морським флотом РФ адмірал Володимир Висоцький.

"Усього до 2020 року планується побудувати для Чорноморського флоту 15 фрегатів і неатомних підводних човнів у співвідношенні 60 на 30", - сказав Висоцький.

Він також повідомив, що вже цього року спеціально для Чорноморського флоту буде закладено один фрегат і один неатомний підводний човен. При цьому адмірал зазначив, що Чорноморський флот буде переозброюватися новими кораблями, а не за рахунок переведення кораблів з інших флотів.

Фрегат проекту 22350 матиме водотоннажність 4,5 тисячі тонн, найбільша довжина - понад 130 метрів, дальність плавання перевищує 4 тисячі миль. Основною зброєю корабля стануть вісім протикорабельних крилатих ракет 3М55 Онікс, нова 130-міліметрова артилерійська установка А-192, протичовновий ракетний комплекс Медведка-2, зенітний ракетний комплекс середньої дальності Ураган. На кораблі буде базуватися вертоліт Ка-32.

Дизель-електричні підводні човни проекту 677 Лада мають водотоннажність 1765 тонн, довжину 67 метрів і завширшки - 7,1 метра. Максимальна швидкість підводного і надводного ходу досягає 21 і 10 вузлів відповідно. Дальність плавання економічним ходом - 650 миль. Автономність плавання становить 45 діб. Максимальна глибина занурення - 300 метрів.

Човни призначаються для знищення підводних і надводних кораблів противника, захисту військово-морських баз, морського узбережжя і морських комунікацій, ведення розвідки.

Раніше, 9 червня, глава оборонного комітету Ради Федерації РФ Віктор Озеров повідомив, що чисельність Чорноморського флоту РФ у ході реформування російських Збройних сил буде скорочено.

Нагадаємо, 21 квітня президент Віктор Янукович і президент Росії Дмитро Мєдвєдєв підписали угоду про продовження терміну базування Чорноморського флоту РФ у Криму після 2017 року на 25 років з правом подальшої пролонгації ще на 5 років.

Читайте також:

Порошенко: підписання Харківських угод було взаємовигідним

Зурабов натякнув, що російський флот у Криму не скорочуватимуть

У ПР визнали фальсифікації при голосуванні за угоду по ЧФ РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: