ЧФ РФ привітав українських моряків: Севастополь - місто двох флотів назавжди

Виконуючий обов'язки командувача ЧФ РФ заявив, що Севастополь назавжди залишиться центром активної взаємодії ЧФ РФ і ВМС України.

Командування Чорноморського флоту Росії висловлює надію, що в нових умовах і політичному кліматі відносини України і РФ будуть міцніти і розвиватися, а Севастополь назавжди залишиться центром активної взаємодії ЧФ РФ і ВМС України.

Про це заявив виконуючий обов'язки командувача ЧФ РФ віце-адмірал Олександр Троян, виступаючи на урочистих зборах у Севастополі з нагоди Дня флоту України, який відзначається 4 липня.

Привітавши українських колег з їх професійним святом, Троян підкреслив, що "у військових моряків наших держав спільні історичні корені, традиції, і благородні цілі". "Впродовж століть росіяни та українці у важку годину ставали пліч-о-пліч на захист рідної землі, у спільній боротьбі з ворогом зароджувалися і зміцнювались дружба і взаємодопомога наших народів", - підкреслив Олександр Троян

"На прикладах єдності, стійкості, найвищого патріотизму наших батьків і дідів ми і сьогодні виховуємо нинішнє покоління захисників Батьківщини. Україна і Росія - братерські держави і стратегічні партнери, і це об'єктивно обумовлює нашу взаємодію і співпрацю в питаннях забезпечення миру і безпеки, вдосконалення бойової виучки та майстерності наших флотів ", - підкреслив в.о. командуючого.

На думку адмірала, підтвердженням цьому стали підписання і ратифікація договору про продовження перебування на території України російського ЧФ, спільні навчання "Фарватер миру-2010", участь в урочистих заходах, присвячених 65-річчю Великої Перемоги і 227-ї річниці з дня заснування міста- героя Севастополя.

Читайте також:

Росія готова розмістити в Україні замовлення на будівництво 15 військових кораблів для ЧФ

ВМФ РФ назвав ім'я нового командувача Чорноморським флотом

Росія збирається утилізувати боєприпаси ЧФ в Україні

Україна погодилась обговорити з Росією переозброєння ЧФ РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: