ЧФ РФ вважає Україну надуманою державою

Російський адмірал назвав Україну державою, "яка мала три області, а все інше наліпили". "Визнали і Севастополь, і Крим територією України. Але земля-то російська", - обурився він.

Крим і Севастополь залишаються "російською землею", де живуть "російські люди", а Україна є "надуманою державою". Про це заявив на конференції, присвяченій статусу Севастополя, консультант командувача Чорноморським флотом РФ контр-адмірал Олександр Ковшарь.

За його словами, Севастополь продовжує чинити опір українізації.

"Притягають придуману історію з глибини віків. Надумана держава, яка мала три області, а все інше наліпили. Зараз мова різна, віра різна, завдання стоять різні. Пів країни говорить, що ми з Росією, а пів України - із Заходом. Ніхто не хоче йти на поступки, окрім Росії", - наголосив російський контр-адмірал.

"Визнали і Севастополь, і Крим територією України. Але земля-то російська! Тут російські люди живуть. А нас примушують перейти на українську мову. А там навіть в алфавіті на три літери менше", - обурився Ковшарь.

Учасники конференції, організованої Інститутом країн СНД, дійшли висновку, що Росія повинна наполягати на особливому статусі Севастополя у рамках переговорів по Чорноморському флоту.

Крім того, вони прийняли звернення до чотирьох кандидатів на пост мера Москви із закликом надавати Севастополю підтримку, як це робив Юрій Лужков.

Читайте також:

Працівники Чорноморського флоту РФ оголосили голодування

Севастополь розчарувався у "харківських угодах"

Янукович запропонував ЧФ РФ українські бази

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: