ЧФ РФ заборгував севастопольцям зарплату за півтора роки

Севастопольці нарікають, що кілька років перебиваються "подачками" з боку мерії Москви і Міністерства оборони РФ.

Будівельне управління Чорноморського флоту РФ ще з листопада 2008 року не ліквідувало заборгованість із зарплати своїм працівникам-жителям Севастополя. Про це повідомив голова об’єднаного профспілкового комітету Будівельного управління ЧФ РФ Володимир Герасимович.

"Сьогодні люди зібралися (біля будівлі БУ ЧФ РФ - ред.) висловити обурення з приводу тривалої затримки виплати заробітної плати. Ця заборгованість становить півтора роки, для деяких - трохи менше. В цілому обстановка склалася нестерпна, проблема затяглася", - сказав профспілковий лідер.

Як додав Герасимович, "багато років немає нормального фінансування капітального будівництва на Чорноморському флоті. Весь цей час перебиваємося "подачками" з боку мерії Москви і Міністерства оборони РФ. Але це не означає, що зарплату наші люди не повинні одержувати".

За його словами, "об’єднаний профспілковий комітет впродовж всього періоду неодноразово звертався з даного питання до командування Будівельного управління, Чорноморського флоту, давали телеграму президентові РФ, в Генеральну прокуратуру і інші інстанції". Як додав при цьому Герасимович, "ми негайно одержали відповідь від президента РФ, який запевнив, що будуть вжиті заходи з погашення заборгованості. Це було минулого року. Проте, по суті, нічого не зроблено. Зарплату виплачують невеликими сумами, вона буквально випрошується працівниками".

За інформацією голови профкому, в ході зборів "ухвалено рішення звернутися до командування Будівельного управління і міністра оборони РФ: у місячний термін погасити заборгованість із зарплати, починаючи з листопада 2008 року по травень 2010-го, з урахуванням індексації". Крім того, як сказав він, "звертаємося повторно до президента і прем’єр-міністра РФ з тим, щоб вони вжили заходи до міністра оборони, інших посадовців, які не займаються даною проблемою. Далі: профспілка рекомендує кожному працівникові звернутися до суду особисто з позовом про стягнення зарплати з Будівельного управління".

У свою чергу начальник Головного управління Пенсійного фонду України в місті Севастополі Юрій Кульков на колегії міської держадміністрації заявляв, що Будівельне управління Чорноморського флоту Міноборони РФ очолює перелік найбільших боржників фонду. Станом на 1 травня 2010 року це підприємство винне Пенсійному фонду в Севастополі 10 млн 789 тис 417,63 грн. Загальна заборгованість підприємств міста перед фондом складає 27,4 млн грн (з урахуванням боргів минулих періодів).

Читайте також:

МЗС: російський флот у Криму не загрожує суверенітету України

Європі не заважають російські війська в Криму

Мєдвєдєв: за угоду про базування ЧФ РФ Україна отримає 40 млрд доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: