ЧФ РФ заборгував Севастополю вже 20 мільйонів гривень

Підприємства ЧФ, зокрема, ще до 1 січня заборгували в Пенсійний фонд 12,469 млн гривень, цього року заборгованість уже становить 166,8 тис. гривень.

Міська державна адміністрація Севастополя 25 березня направила лист командуванню Чорноморського флоту Російської Федерації, в якому просить погасити заборгованість підприємств флоту перед містом у розмірі понад 20 млн гривень. Про це повідомила заступник голови міськадміністрації Ірина Цокур.

За її словами, підприємства ЧФ ще до 1 січня заборгували в Пенсійний фонд 12,469 млн гривень, цього року заборгованість уже становить 166,8 тис. гривень.

Борг підприємств ЧФ із зарплати на сьогодні становить 7,982 млн гривень, у тому числі борг 771 заводу російського Чорноморського флоту становить близько 2 млн гривень і більш як 3 млн гривень заборгувало ВАТ "Лазаревське адміралтейство".

На 13 судноремонтному заводі борг в 2011 році становить 73 тис. гривень, але, зі слів Цокур, факт заборгованості непокоїть севастопольську владу, оскільки до кінця минулого року борг підприємства зріс до 4 млн гривень.

Чиновниця зазначила, що з 2008 року не виплачено борг будівельного управління ЧФ у Севастополі - 5,295 млн гривень.

Цокур також повідомила, що найближчим часом міськадміністрація має намір направити лист у Міністерство оборони Росії з вимогою виплатити борги російських підприємств у Севастополі.

Нагадаємо, на початку березня влада Севастополя через борги відключила воду штабу ЧФ РФ.

Читайте також:

Росія готова віддати землі ЧФ РФ під "чорноморський Давос"

Росія побудує для своїх моряків мікрорайон у Севастополі

НРУ: Гроші за перебування ЧФ йдуть на російські школи і вузи в Севастополі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: